• GoHome Professional
mojoglas pogodan 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojoglas pogodan 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojoglas pogodan 180 m2

  • Za upit "mojoglas pogodan 180 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DOLJEVAC, 259.000 €, 180,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovno stambeni objekat P=180m2 (90m2 poslovni +90m2 stambeni )na ograđenom placu ukupne površine 33ara. Objekat je pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Objekat se nalazi na starom autoputu za leskovac u blizini restorana Madera. Pogodan je za autoplac, stovarište....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 196.000 €, 180,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Aranđelovac - selo Banja, 180m2+48m2, na 89 ari placa LOKACIJA: Na prodaju kuća udaljena 5 km od Aranđelovca, 6 km od Topole, 75 km od Beograda. Mirno, stalno naseljeno mesto. Blizina gradskih sadržaja, etno-sela i izletišta, hotela „Izvor“, kao i ekskluzivnog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u odličnoj stambeno-komercijalnoj zoni, u centru Zemuna, na par minuta hodom udaljenosti od pozorišta i glavne ulice. Sa direktnim izlazom na jednosmernu, prometnu ulicu u kojoj su na raspolaganju uslužni i komercijalni sadržaji. Lokal je otvorenog koncepta, prozori orijentisani....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 310.000 €, 180,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodična spratna kuća 180m Sr. Kamenica Lokacija: Donja Kamenica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Kneza Mihaila Kvadratura: 180m2 Površina zemljišta: 1550m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Grejanje: Gas Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5. 0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom plafona od 4 metra. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor. Sastoji se od prostranog hola, dva....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2021.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban luksuzni stan uknjižene korisne površine 146m2 (u prirodi ima oko 180m2) u samom centru grada. Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe svaka sa kupatilom, kuhinja sa trpezarijskim delom, predsoblje, još jedno kupatilo, kao i ograđeni deo sopstvenog dvorišta. Stan....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci. Napravljena od pune cigle i zidovi su na ciglu i po , a ograda i svetlarnik su od BRAČKOG belog kamena. Sastoji od podruma ( 60m2), prizemlja....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 58.000 €, 180,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa imanjem od 92 ara .Kuća ima 180m2 na 150m od glavnog puta za Gornji Milanovac. Udaljenost imanja od Kragujevca je 20 kilometara. Ovo je jedno kompletno seosko domaćinstvo pogodno za bavljenje poljoprivredom. Kuća ima pet spavaćih soba. dnevni boravak, kuhinju, ostavu,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 310.000 €, 180,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 EKSKLUZIVNO PRAVO PRODAJE AGENCIJA BOMBYX regbr.217. Oglašavamo prodaju porodične spratne kuće 180m u Sremskoj Kamenici, ulica Kneza Mihaila, plac 1550m. U prizemlju kuće u dvorišnom delu se nalazi jednoiposoban stan, sa dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 288.000 €, 180,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90851, II/, klima, parking. Nalazi se u samom centru. Prostor pogodan za IT kompanije. Na 2 minuta hoda od kafića, banaka. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan 180 m2 (272)
  • mojoglas 180 m2 (6)
  • mojoglas pogodan (28)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>