• GoHome Professional
mojoglas pogodan 1.sprat 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • mojoglas pogodan 1.sprat 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - mojoglas pogodan 1.sprat 120 m2

  • Za upit "mojoglas pogodan 1.sprat 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ČAČAK, 137.000 €, 114,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog prostora u objektu "President" u Bulevaru Oslobođenja Ponosno predstavljamo poslovni prostor na prvom spratu "President"-a, smeštenog u samom srcu Bulevara Oslobođenja. Ovaj prostrani lokal ima zaseban ulaz i ukupnu površinu od 114m2, pružajući izuzetne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 629.900 €, 130,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda za najprobirljivije kupce i prava dragocena retkost na tržištu nekretnina. Salonski stan, po strukturi dvoiposoban, apartmanskog tipa. Stan se nalazi na prvom spratu predivne petospratne zgrade sa bogato ukrasenim ulazom. U najlepšem delu starog Beograda, blizu Knez Mihailove,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 200.600 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL U PETROVARADINU – ODLIČNA PRILIKA ZA TIHU DELATNOST, 118m² Predstavljamo vam izuzetnu priliku – lokal u sivoj fazi, površine 118m², smešten na mirnoj lokaciji u Petrovaradinu, svega 5 minuta vožnje od centra Novog Sada. Ovaj prostrani poslovni prostor nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.170 €, 124,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117227, I/III, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, ulaz mermerni, u izgradnji, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo stan u izgradnji na prestiznoj lokaciji Beograda, na Dedinju. Stan se prostire na ukupnoj povrsini od 124....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 438.600 €, 116,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan, petosoban stan kompletno renoviran u samom srcu grada u neposrednoj blizini Ateljea 212, nalazi se na prvom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom iz 60-ih godina. Idealan za sve koji žele da žive u samom centru grada. Stan je trostrano orijentisan i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109988.Izdaje se poslovni prostor (124m2), na prvom spratu stambene zgrade u centru Novog Sada, nadomak futoške pijace. Prostor je pogodan za mirne poslovne delatnosti i deo nameštaja može da se iznese iz stana. Dvorišno je orijentisan tako da Vam daje mir i privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.140 €, 116,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Mišeluk - Nov, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan na veoma mirnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na idealnom prvom spratu nove stambene zgrade sa malim brojem stanova što budućim stanarima garantuje privatnost i mir. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan 1.sprat 120 m2 (25)
  • mojoglas pogodan 1.sprat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>