• GoHome Professional
lift zadnjih 7 dana parket do 270000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 7 dana parket do 270000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 7 dana parket do 270000 eura porasla cena što veći 50 m2

  • Za upit "lift zadnjih 7 dana parket do 270000 eura porasla cena što veći 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 85.750 € na 98.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.750 €
22.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po + P + 3. Ukupno 9 stanova. Kvadrature stanova su od 24m2 do 50.70m2. Funkcionalan raspored stanova. Odlična osvetljenost i orijentacija. Lokacija....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 86.240 € na 98.560 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.560 €, 49,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 86.240 €
22.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 108.560 € na 117.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 117.900 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 108.560 €
20.05.2026 - 117.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto ispred zgrade U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zadnjih 7 dana parket do 270000 eura porasla cena što veći 50 m2 (4)
  • lift parket do 270000 eura porasla cena što veći 50 m2 (45)
  • lift zadnjih 7 dana do 270000 eura porasla cena što veći 50 m2 (1)
  • lift zadnjih 7 dana parket do 270000 eura što veći 50 m2 (11)
  • lift zadnjih 7 dana parket do 270000 eura porasla cena što veći (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni