• GoHome Professional
lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat 50 m2 pala cena

  • Za upit "lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat 50 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.290 € na 142.140 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 142.140 €, 48,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
15.03.2026 - 152.440 €
10.05.2026 - 147.290 €
22.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan,sve instalacije promenjene,lift,terasa,pvc stolarija,cg. kompletno opremljen bez ulaganja.U mirnom delu Novog Naselja sa puno zelenila u blizini vrtića,Doma Zdravlja,marketa i gradskog prevoza.Idealno za život i kao investicija.Uknjiženo 1/1 može kredit,cena....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.000 € na 132.600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 132.600 €, 48,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 132.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice, veoma....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.000 € na 95.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 100.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.450 € na 95.550 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 95.550 €, 49,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 98.000 €
20.03.2026 - 100.450 €
22.05.2026 - 95.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 49m2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 130.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 115.000+ 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog stana . Drugi sprat bez lifta . Stan poseduje veliku dnevnu sobu , kuhinju i trpezariju, kupatilo, ulaz hodnik i malu terasu. Na galeriji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 182.000 € na 169.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 161.500 €
22.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 50 m2 pala cena (23)
  • lift zadnjih 7 dana do 3000 eura/m2 zadnji sprat 50 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>