• GoHome Professional
lift zadnjih 14 dana porasla cena što veći klima d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift zadnjih 14 dana porasla cena što veći klima d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift zadnjih 14 dana porasla cena što veći klima do 230000 eura

  • Za upit "lift zadnjih 14 dana porasla cena što veći klima do 230000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 3.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 230.000 € na 245.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 245.000 €, 103,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 230.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Červorosoban 103m Novi Sad Nova Detelinara K.Stankovića PRODAJE SE Cena: 245000,00 EUR Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Kornelija stankovića Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 103m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 100.000 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 90.000 €
14.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje Bagljaš (Bulevar Veljka Vlahovića). Površine 74m2. Stan se nalazi na šestom spratu u zgradi sa dva lifta. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, špajz, kupatilo, toalet Gradsko Centralno grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift zadnjih 14 dana porasla cena što veći klima do 230000 eura'
236.734 €
200.000 €
150.000 €
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 150.000 €
16.01.2026 - 145.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>