• GoHome Professional
lift porasla cena do 250000 eura barem 60 m2 oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift porasla cena do 250000 eura barem 60 m2 oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift porasla cena do 250000 eura barem 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji

  • Za upit "lift porasla cena do 250000 eura barem 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 80.595 €
14.03.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 80.595 €
15.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.595 €
10.04.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 84.840 €
03.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7.700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 84.840 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.heroldo.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7. 700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 85.080 € na 90.752 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 90.752 €, 57,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 76.572 €
05.09.2025 - 82.244 €
27.03.2026 - 85.080 €
04.05.2026 - 90.752 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 985 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Na odličnoj lokaciji u ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu koji kombinuje moderan dizajn, funkcionalnost i kvalitetnu gradnju. Karakteristike objekta i stanova:....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 82.310 € na 96.368 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 96.368 €, 60,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 80.480 €
26.09.2025 - 82.310 €
22.03.2026 - 96.368 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifre: 3s519, 3s512, 3s527, 3s531, 3s535 U ponudi su stanovi u modernoj i elegantnoj stambenoj zgradi koja se gradi u jednom od najlepših porodičnih naselja u Mladenovcu – Tozinom voću. Idealna lokacija za porodični život, u mirnom i uređenom okruženju, sa svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 93.000 € na 99.200 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 99.200 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 93.000 €
02.04.2026 - 99.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 100.000 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 90.000 €
14.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje Bagljaš (Bulevar Veljka Vlahovića). Površine 74m2. Stan se nalazi na šestom spratu u zgradi sa dva lifta. Sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, špajz, kupatilo, toalet Gradsko Centralno grejanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift porasla cena do 250000 eura barem 60 m2 što jeftiniji (371)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>