• GoHome Professional
lift pogodan do 3300 eura/m2 pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift pogodan do 3300 eura/m2 pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift pogodan do 3300 eura/m2 pala cena što skuplji do 270000 eura

  • Za upit "lift pogodan do 3300 eura/m2 pala cena što skuplji do 270000 eura" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.729 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 294.600 € na 273.150 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 273.150 €, 102,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 294.600 €
17.04.2026 - 273.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – Autentičan salonski stan u srcu Novog Sada Jevrejska ulica | 102 m² | 1 sprat | Troiposoban U ponudi je izuzetan salonski stan površine 102 m², smešten na prvom spratu očuvane stambene zgrade bez lifta, u prestižnoj Jevrejskoj ulici, jednoj od najlepših i najtraženijih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift pogodan do 3300 eura/m2 pala cena što skuplji do 270000 eura'
225.050 €
225.050 €
198.240 €
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 168.000 € na 165.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 168.000 €
24.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053954 NOVI SAD, DETELINARA, 3.0 69m2 Predstavljamo komforan stan na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan je jugoistočno orijentisan i zaštićen od buke, što obezbeđuje prijatan boravak i dosta prirodne svetlosti tokom dana. Funkcionalnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.230 € na 163.770 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 169.230 €
22.04.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi preko puta Dnevnika i Futoške Pijace na četvrtom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije svetao je i funkcionalan pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 182.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 157.590 € na 149.940 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 149.940 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 162.180 €
17.04.2026 - 157.590 €
27.04.2026 - 149.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični život ili kao investiciju u okviru prodaje stanova i iznajmljivanja stanova u Novom Sadu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
06.03.2026 - 152.450 €
08.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

*TOP STAN*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana ima Lepu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 108.000 € na 90.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 108.000 €
27.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon, internet, odmah useljiv, uknjizen kao poslovni prostor na 45 m2. U Centru grada u pesackoj zoni, u trznom centru City Passage na Obilicevom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>