• GoHome Professional
lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 71,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je površine 71 m² i nalazi se na 4. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Jedan lift je veći i pogodan za prevoz bicikla ili kabastijih stvari, dok je drugi standardne veličine. Struktura stana je dve odvoje spavace sobe, dnevna soba, kuhinja i trpezarija su odvojene od svih soba.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram, 242.095 €, 69,17 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

lokal 69,17m2, CG, PR+SUT, lift, mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola, predato za upotrebnu. Poslovni prostor na dva nivoa – odlična lokacija! Na prodaju poslovni prostor na dva nivoa, sa velikim izlogom koji obezbeđuje izuzetnu vidljivost i prirodno osvetljenje.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.200 €, 71,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054466, NOVI SAD, CENTAR, STARI GRAD, TROSOBAN STAN, 71M2 TERASA, LIFT Postanite vlasnik nekretnine na najatraktivnijoj lokaciji u gradu, i budite okruženi Spensom, Starim Gradom, u neposrednoj blizini centra i Štranda. Kompletna nekretnina, sa dnevnom sobom, odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98707, I/, klima, lift, uknjižen, renoviran, pogodan za pp. Stan je na lepoj lokaciji pogodan za život ili izdavanje , prilagođen je poslovnom prostoru sa jednim mokrim čvorom i funkcioniše kao poslovni prostor sa četiri kancelarije ali može da se vrati u stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, stan broj 10 površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisani ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 što skuplji (457)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>