• GoHome Professional
lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan površine 66m² sa terasama, koji se nalazi na osmom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Dimitrija Tucovića, u delu kod Gradske bolnice. Stan je dvostrano orijentisan i gleda prema Zvezdarskoj šumi. Sastoji se od ulaza, predsoblja, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni dupleks stan na prodaju u Novom Sadu, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji Bulevar Evrope, odmah iza hotela Šeraton. Ova nekretnina je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, između naselja Save Kovačevića, Ćukovca i Kalvarije, u neposrednoj blizini kompleksa “Tri Nove”. Pruža izuzetnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama, javnim prevozom i autoputem E75, a u blizini su Kalvarija park, Zemunskim kej....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram, 242.095 €, 69,17 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

lokal 69,17m2, CG, PR+SUT, lift, mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola, predato za upotrebnu. Poslovni prostor na dva nivoa – odlična lokacija! Na prodaju poslovni prostor na dva nivoa, sa velikim izlogom koji obezbeđuje izuzetnu vidljivost i prirodno osvetljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 168.000 € na 165.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 168.000 €
24.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053954 NOVI SAD, DETELINARA, 3.0 69m2 Predstavljamo komforan stan na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan je jugoistočno orijentisan i zaštićen od buke, što obezbeđuje prijatan boravak i dosta prirodne svetlosti tokom dana. Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa dva lifta i odlikuje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift pogodan do 3300 eura/m2 do 70 m2 (458)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni