• GoHome Professional
lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana 90 m2 što manji

  • Za upit "lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana 90 m2 što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 280.000 € na 269.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 269.900 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 280.000 €
23.05.2026 - 269.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan trosoban stan, na najboljoj lokaciji u naselju Stepa Stepanović; Zgrada iz 2013. god, sa liftom i video nadzorom. Veoma svetao, okrenut ka parku; Od prostorija: ulazni hodnik, velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve lođe; Mali troškovi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor na Dorćolu, pogodan za različite poslovne delatnosti, posebno ordinaciju ili kancelarijski rad. Smešten na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u okruženju brojnih poslovnih i ugostiteljskih sadržaja, što ga čini pogodnim za različite delatnosti. Nalazi se....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 336.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73.10m2, dok galerija ima 15.97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-19....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u Bloku 71, u ulici Dr Ivana Ribara, smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, od ukupno 6 spratova. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje dosta svetla i prijatnu prozračnost. Ukupno funkcionalan raspored čine dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 54.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 54.900 €, 94,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2024 - 48.000 €
06.09.2024 - 45.000 €
26.02.2025 - 48.000 €
04.07.2025 - 52.000 €
24.09.2025 - 59.000 €
20.05.2026 - 54.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, trosobna kuća sa malim dvorištem, na odličnoj lokaciji. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, degažmana, dve spavaće sobe, ostave i kupatila. Jedan deo kuće je građen od mešanog materijala sa kara-tavanom (59m2), dok je drugi, noviji, izgrađen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana 90 m2 što manji (8)
  • lift do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana 90 m2 što manji (19)
  • lift pogodan pala cena zadnjih 14 dana 90 m2 što manji (2)
  • lift pogodan do 3100 eura/m2 zadnjih 14 dana 90 m2 što manji (5)
  • lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena 90 m2 što manji (4)
  • lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana što manji (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.