• GoHome Professional
lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.705 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 390.000 € na 375.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 390.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen duplex, 157 m2, 5 i 6 sprat, lift, cg, interfon,alarm, garažno mesto iz doplatu. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa otvorenim konceptom, u okviru koga se nalazi i trpeziraja i kuhinja , četiri spavaće sobe, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava,dva kupatila,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift pogodan do 3100 eura/m2 pala cena zadnjih 14 dana'
375.000 €
375.000 €
149.000 €
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 182.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>