• GoHome Professional
lift pogodan do 3100 eura/m2 do 70 m2 što manji og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift pogodan do 3100 eura/m2 do 70 m2 što manji og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift pogodan do 3100 eura/m2 do 70 m2 što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift pogodan do 3100 eura/m2 do 70 m2 što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjižen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smešten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj prostrani stan se sastoji od dva nivoa, koji pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Savršeno je pogodan za sve....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.010 €, 22,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor, u prirodi deluje veće. Ovaj stan poseduje galeriju koja služi kao spavaći deo. Sve je novo u stanu, ne zahteva nikakva ulaganja. Nalazi se na traženoj lokaciji tako da je pogodan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite. Lift,....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 52.000 €, 24,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.anatnekretnine.com

U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, uknjižen i odmah spreman za izdavanje, površine 24m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i foteljom na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 56.650 €, 24,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari – Ilije Birčanina, 24m² (u listu 20m²) Na prodaju funkcionalna garsonjera u potkrovlju, u ulici Ilije Birčanina, Nova Detelinara. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade sa liftom koji ide do 5. sprata, nakon čega postoji još jedno stepenište do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.280 €, 24,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja / Zamena – Moderna Garsonjera 24 m² – Nova Detelinara, Novi Sad *Nova Detelinara, Novi Sad *Površina: 24 m² *Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) *Grejanje: Centralno *Status: Potpuno nameštena, odmah useljiva *Balkon: Francuski balkon *Mogućnost zamene: Zamena za stan u Petrovaradinu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift pogodan do 3100 eura/m2 do 70 m2 što manji (422)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>