• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 pala cena do 2800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 pala cena do 2800 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 pala cena do 2800 eura/m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 pala cena do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.190 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 390.000 € na 375.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 375.000 €
02.01.2026 - 510.000 €
01.02.2026 - 390.000 €
20.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari.Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 30 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan.Odlična lokacija (nekoliko....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 370.000 € na 340.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 370.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 180.000 € na 174.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 70,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 180.000 €
22.05.2026 - 174.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120766, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju trosoban potpuno namesten dupleks stan na Novoj Detelinari. Na prvom nivou su dnevna soba sa trpezarijom, kupatilo,kuhinja i terasa. Gore su dve spavace....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift podrum barem 70 m2 pala cena do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana'
375.000 €
375.000 €
375.000 €
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2025 - 380.000 €
03.11.2025 - 410.000 €
19.12.2025 - 395.000 €
28.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 390.000 €
17.04.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Djevdjelijska, 4.0, 160 m2 sa terasom i balkonom, V od V spratova, dupleks, cg, lift, video nadzor, uknjizen na 157 m2, podrum, mogucnost kupovine 1 do 3 parking mesta u garazi, zgrada iz 2010. godine. Prvi nivo: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2024 - 385.000 €
25.06.2024 - 370.000 €
09.05.2025 - 380.000 €
04.11.2025 - 410.000 €
19.12.2025 - 395.000 €
27.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 390.000 €
17.04.2026 - 385.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Djevdjelijska Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
22.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>