• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 390000 eura što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • lift podrum barem 70 m2 do 390000 eura što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 390000 eura što jeftiniji

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 390000 eura što jeftiniji" pronađeno 1 928 nekretnina - prosečna cena 2.896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Rotkavarija- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Rotkvariji, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodajemo stan na odličnoj i traženoj lokaciji, koja vam pruža zelenilo, mir kao i blizinu svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 71m2, lođa i terasa, CG, 6/7, lift, telefon, interfon, podrum. Stan je uknjižen na 65m2, mereno 71m2. U mirnom delu Bežanijske kose, u zgradi okruženoj zelenilom i nezoniranim parking prostorom nalazi se ova nekretnina u održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno komforan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121652, V/V, lift, telefon, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora Energoprojekt, koja se uredno održava i odiše sigurnošću i dugovečnošću. Zgrada je pozicionirana u mirnom, ali odlično povezanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan na Limanu 3, na uglu Balzakove u Bul. Despota Stefana. Zgrada ima izlaz na obe ulice. Prvi i jedini vlasnici. Stan je dobro očuvan i sa svih strana okružen drugim stanovima. Ima prostranu terasu koja nije uračunata u kvadraturu. U neposrednoj je blizini osnovne škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 81m2, TROSOBAN Na prodaju trosoban duplex na veoma dobroj lokaciji. U donjoj etaži se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. U gornjoj etaži se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne ometaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne namene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.332 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je trosoban stan na Limanu IV.Stan je po strukturi trosoban, spavaće sobe su okrenute ka Narodnom Frontu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Strukturu stana čine dnevni boravak,dve spavaće sobe,kuhinja, kupatilo, ostava i terasa.Fantastičan porodičan stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.800 €, 71,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, 71m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog stana, u zgradi crvene fasadne cigle. Nalazi se na IV spratu. Odvojena kuhinja, tri optimalne sobe, ostava u prizemlju. Lokacija koja svima odgovara. U neposrednoj blizini su svi značajniji objekti koji omogućuju udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 181.000 €, 98,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.270 €, 68,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam trosoban stan površine 68m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.600 €, 86,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao i komforan dnevni....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 183.000 € na 182.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 183.000 €
06.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.menadzer.biz

Vojvode Stepe, novija zgrada (kod bioskopa) - Lep 2.5 stan CG 66 m2 - Bez lifta 2/2 - Dvostran: sunčan, svetao, topao i sa lepim pogledom - Garderober, ostava, 2 mokra čvora, podrum - Lepo namešten - Spušteni plafoni, parket, PVC prozori, ugradni plakari i kuhinjski elementi - Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zarkovo, ulica Trgovacka, Komgrapova zgrada, izvorno dvosoban adaptiran u dvoiposoban . Daljinsko grejanje i topla voda. u krugu od 200m nalazi se sve sto je potrebno za kvalitetan zivot( skole , vrtici, javne ustanove , dom zdravlja, autobuska stajalista za gradski i medjugradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.980 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.5, mogućnost odvajanja još jedne spavaće sobe. Uknjižen na 69m2, sa terasom ima 72m2. Renoviran, svetao, dvostrano orjentisan. Javni parking ispred zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 184.000 €, 66,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u bloku 28 televizora do auto puta . Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Odličan stan u naselju Medaković 3 na 8. spratu ukupne površine 77 m2 (66m2 grejna površina + 11 m2 lođe). Dvostrano orijentisan, svetao, uvučen od glavne ulice i izolovan od buke. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle sa 2 lifta, u neposrednoj blizini linija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Atraktivno potkrovlje u blizini Steka , Partizanovog stadiona i Auto komande. Zgrada iz 80tih godina bez lifta. Knjižen na 79m2 a po premeru u podu preko 110m2. Dnevna soba ima oko 40m2 sa još 4 manjih soba, kuhinjom, kupatilo, tavanski prostor i hodnik. Stan je je u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su skola , obdaniste, Medicinski fakultet, Klinicki centar, Futoska pijaca i drugo. Odlican za porodicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.000 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na Limanu. Stan se sastoji od dnevne sobe trpezarijom,odvojenom kuhinjom i dve spavaće sobe sa bračnim krevetom, kupatila i malog ulaznog hodnika. Blizina srednje škole, parka, pijace, marketa i restorana kao i odlična povezanost linijama....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Dragana Rakića Na prodaju komforan i funkcionalan trosoban stan, površine 62 m² grejne + 6 m² terase, sa mogućnošću njenog proširenja. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, u uređenom i mirnom delu Zemuna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110079, VPR/VI, lift. Stan odličnog rasporeda, dvostran, u zgradi od bele fasadne cigle sa dva ulaza . Dva mokra čvora, podrum, zajednička prostorija. Stan ima 66+proširena postojeća lođa tako da mereno ima 76m U otkupu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 185.000 €, 66,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan – Jurija Gagarina, Blok 45 – 66 m² Ako ste u potrazi za stanom koji ima savršenu lokaciju, odličan raspored i veliki potencijal, ovo je pravi trenutak da zastanete. U srcu jednog od najtraženijih blokova Novog Beograda, u mirnom okruženju punom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102357, II/, salonski, terasa, uknjižen, za renoviranje, ostava. Prodaje se prostran, trosoban, salonski stan u centru grada. Stan je na drugom spratu bez lifta, dvorišno orijentisan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Predstavljamo vam ovaj prostran trosoban stan bez ikakvih ulaganja, spreman za udoban život. Stan nudi obilje prostora i sve pogodnosti koje su vam potrebne za savremeni način života. Stan ima dve spavaće sobe, što ga čini savršenim za veće porodice ili za one koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi u mirnom kraju a u blizini osnovne škole "Petefi Šandora". Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 67,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Limanu 3. Površine 73 m², stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja, u blizini škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dve terase, dve spavaće sobe, kuhinje, dvema ostavama i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma komforan četvorosoban stan u mirnoj Gagarinovoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i svih drugih centralnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na 5/5 spratu stambene zgrade bez lifta.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan odličnog rasporeda na lepoj lokaciji, uvučeno od Bulevara, sa puno zelenila i parking prostora. Dobro održavana zgrada od crvene fasadne cigle, u prizemlju zajednička biciklana za stanare zgrade i pripadajuća ostava koju budući vlasnik dobija uz stan. Stan se može preurediti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini osnovne škole, Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan raspored stana u odličnoj zgradi od fasadne cigle. Okrenut je na dvorište sa pogledom na zelenilo. Oko zgrade ima puno parking mesta. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola,vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 637)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>