• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura" pronađeno 1 099 nekretnina - prosečna cena 2.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Limanu 3! Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, dvostrano orijentisan sa pogledom na Frušku Goru i ostatak grada. U blizini su gradsko šetalište, gradska plaža Štrand i odlično je povezan gradskim saobraćajem. Veoma je komforan i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen 3.0 stan , dvostrano orijentisan , sa otvorenim pogledom ka J/Z Sastoji se od ulaznog hola, velike dnevne sobe sa kuhinsko-trpezarijskim prostorom. 2 spavaće sobe , kupatilo, pripadajući podrum. Zgrada sa tri lifta , u mirnom kraju , sa dosta zelenila , u blizini Banjičke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan trosoban stan u Bloku 22, u vojnim zgradama. Stan je zaklonjen od buke i nalazi se u zgradi okruženoj zelenilom. Od prostorija ima ulazni hodnik, dnevni boravak koji izlazi na lođu površine 7m2, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, gostinjski wc i kupatilo. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru. Stan se nalazi u Južnom Bulevaru, na prvom spratu nove, luksuzne zgrade iz 2022. godine i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznoh hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101665, XI/XI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Odlično pozicioniran, renoviran, svetao stan. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran i svetao dupleks stan na šestom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnom i dobro povezanom delu grada, idealnom za porodični život ili investiciju. Ukupna površina stana iznosi 96 m², dok je uknjiženo 76 m². Funkcionalno je podeljen na dva nivoa, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 260.000 €, 87,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jedinstven kompletno renoviran stan na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Osnovne skole,vrtica,poste,marketa,prevoza Trenutno funkcionise kao dve stambene jedinice,orijentisane istok -zapad. Mogucnost adaptacije za jos jednu spavacu sobu. U dogovoru sa prodavcem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, u najstrožem centru grada u ulici Svetozara Markovića na Vračaru, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Tašmajdanskog parka. Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!; Funkcionalan i delimično renoviran dvoiposoban stan u novogradnji iz 2006. godine, u održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena lođa (pretvorena u praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prestižan, luksuzno opremljen stan u veoma održavanoj zgradi '70. godina. Nalazi se na 2. spratu /6, sa liftom. Veoma je svetao, preko celog dana, izolovan od buke zbog orijentacije ka dorištu. Sastoji se od ulaznog hodika, dnevnog boravka, trpezarijskog dela sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na luksuznoj lokaciji u blizini starog merkatora. Povezan sa svakim delom grada- blizina autobuske stanice. U blizini Zemunskog keja, Zemuna, Starog i Novog Merkatora, škola, kafića, trgovina, restorana. Stan lep, veliki, svetao. Stan u očuvanom i izvornom stanju - bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u najlepšem delu Banovog brda u Izvorskoj ulici. Jugozapadno orijentisan sa prelepim pogledom na ceo grad. Pre godinu dana rađena hidroizolacija krova. Zgrada sa urednim ulazom, liftom, žuta fasadna cigla, Stankom gradnja. I NIVO: hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 260.000 €, 84,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u braon zgradama visokog kvaliteta gradnje, kompletno je renoviran luksuznim italijanskim materijalima i opremljen klvalitetnim nameštajem iz Nemačke i Italije (deo nameštaja je unikatan sa potpisom MAJSTORA izradjivača). Prodaje se sa svim stvarima i pokućstvom (zavese,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 81m2, TROIPOSOBAN Predstavljamo Vam stan koji je uknjižene površine 81m2, izmereno 100m2, dvorišno je orijentisan, bez saobraćajne buke. Dupleks - nalazi se na 6. spratu u zgradi sa liftom. Izuzetno svetao, poseduje dve zastakljene terase, veliki dnevni boravak,odvojenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Stana: Vranjska, Zvezdara, Lipov Lad- Lion, spratnost 13/15, stara gradnja, centralno grejanje, dva lifta, interfon, 65m²(uknjizen na 59m²) trosoban. Prostorije u stanu: veliki hodnik, kupatilo, ostava, 3 sobe, trpezarija kuhinja, terasa, podrum. Stan se nalazi blizu OS Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544582-Prodaje se komforan, trosoban stan na Limanu 4. Stan je strukturno odličan i pruža mnogo mogućnosti. Dve velike spavaće sobe, odvojena kuhinja, prelep dnevni boravak, trpezarija, kupatilo, dve ostave i terasa sa fantastičnim pogledom čine ovu nekretninu idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više inoformacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno renoviran, nisu potrebna dodatna ulaganja. U neposrednoj blizini nalazi se sve što je neophodno za miran porodičan život. Dvorišno je orijentisan i okružen je zelenilom. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 70m2, terasa, CG, lift, podrum, I/VI, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 građevinske površine, 63m2 korisne površine. Lep, svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i toaleta, terase sa prelepim pogledom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Idealna pozicija za porodičan život, sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: - dnevnog boravka - kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 189.000 €, 72,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan sa pogledom na Beograd, gde se u daljini vidi Hram. Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i uređenom okruženju, nalazi se ovaj prostran stan sa prelepim panoramskim pogledom koji se pruža sve do Hrama Svetog Save. Stan je dvostrano orijentisan, a adaptacijom je dobijena....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, sa lepim pogledom na grad. Uknjižen na prodavca. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Dvostrano orijentisan (jugoistok-severozapad). Izvorno trosoban, adaptiran u troiposoban. Delimično renoviran. Funkcionalan. Stan poseduje pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.000 €, 69,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN IV, 69m2, TROSOBAN Prodaje se stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, prilagođen osobama sa posebnim potrebama, u potpunosti renoviran; nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU roletnama i komarnicima u svim prostorijama. Kupatilo sa novim sanitarijama i modernim kuhinjskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 189.000 €, 81,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao stan u mirnom i atraktivnom delu Zemuna, u naselju Sava Kovačević. Stan je smešten na 1. spratu u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta i video nadzorom, što garantuje visok nivo sigurnosti i udobnosti. Svi podaci o stanu su uknjiženi, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se prodaje u namestenom stanju kao sto je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Budućnost gradnja, stan se prodaje u nameštenom stanju kao što je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban, uknjižen stan na prizemlju dvospratnice, u ulici Slavoljuba Vuksanovića na Miljakovcu. Uknjižen korisne površine 82m2, sa velikim dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora i jednom terasom. Zgrada je kaskadne gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.770 €, 77,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.450e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.400 €, 74,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Druge srpske armije Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.080 €, 72,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 590)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>