• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 250000 eura" pronađeno 1 099 nekretnina - prosečna cena 2.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na traženoj lokaciji, u blizini škola, autobusko stajalište, park Stan je dvostrano orijentisan, spavaće sobe su dvorišno orijentisane, dnevni boravak ulično orijentisan, poseduje dve terase. Zgrada održavana, novije gradnje, stan bez većih ulaganja. Uz stan ide parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 68,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban uknjižen namešten stan u novijoj zgradi. Stan odličnog rasporeda, u izgradnji bio trosoban, prepravljen u troiposoban - odlično odrađeno. Može se vratiti u prvobitno stanje. Poseduje i hladnu ostavu u sklopu stana. Iznad stana dupleksi. Centralno grejanje po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 195.700 €, 100,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam predivan troiposoban duplex na super lokaciji - Nova Detelinara . U blizini je železnička stanica, market, pijaca, pošta, apoteka Na prvom nivou stan poseduje velik dnevni boravak iz kog se izlazi na zatvorenu terasu . Kuhinja u sklopu sa trpezarijom odvojena od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.100 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite-kon.tel. 069/2244173 - ID: 499302 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Meandri - Bačka 2. 0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 199.900 €
14.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam potpuno nov, neuseljavan, kompletno renoviran (instalacije, cevi, stolarija), polunamesten stan. Zgrada se nalazi u mirnom kraju, okružena zelenilom, sa dovoljno parking mesta ispred same zgrade. Stan ima i pripadajući podrum. Odlična nekretnina za porodično stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog veca i Keja na drugom spratu bez lifta. Stan je sa visokim plafonima i u izvornom stanju. Jedna od najboljih lokacija u gradu. Retko u ponudi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvršnog veća i Keja na drugom spratu bez lifta. Stan je sa visokim plafonima i u izvornom stanju. Jedna od najboljih lokacija u gradu. Retko u ponudi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u Novom Sadu, naselje Grbavica u mirnoj ulici, površine 71m2. Lokacija je povezana sa svim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, koja je građena pre 20tak godina. Stan sadrži: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u dva nivoa. I nivo:kuhinja, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, izlaz na veliku terasu (15m2). II nivo: dve spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatilo. Uknjižen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja 2019, Duplex sa pogledom na zgradu Osnovne Skole Ivan Gundulic, Centar Grada (Katedrala I Gradska Kuca) kao I pogled na Frusku Goru i Televizijski Toranj Crveni Cot. Duplex koji je orijentisan ka istoku. U Zgradi na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.940 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Bulevar Evrope. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 194.670 €, 69,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i veoma svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo sa ležećom kadom i terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan bez ulaganja. Uz stan je uključena privatna ostava u suterenu kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Zgrada je kvalitetno građena 2010. godine ali je stan renoviran pre 3-4 godine. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.420 €, 88,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje...- kon.tel. 069/2244173 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 259.350 €, 91,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Odličan stan na dobroj lokaciji. -Dvostrano orjentisan, istok - zapad. -Sunčan i svetao -Mogućnost adaptacije u 3.5 -Mogućnost izlaska na veliku krovnu terasu -U neposrednoj blizini Delta City-a i šetališta pored Save. -Mirno okruženje sa puno zelenila. -Izuzetno lep porodičan stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Useljiva. Divan trosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 193.000 €, 67,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, komforan stan, delimično renoviran. Izvorno 2.0, adaptiran u 2.5. Zapadno orijentisan sa pogledom na park. Uknjizen na 58m2 grejne povrsine +9m2 terasa. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije : dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Miran kraj sa dosta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 192.000 €, 91,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 192.000 €, 72,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izvorno dvoiposoban uknjižen stan, uspešno adaptiran u troiposoban, građevinske površine 72m². Dvostrano orijentisan, svetao, odvojen spavaći blok. Zamenjena PVC stolarija. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje sa zastakljenom lođom, male spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.900 €, 88,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 259.810 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 3. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.010 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja visokog kvaliteta na atraktivnoj lokaciji. Stambeno poslovni objekat sa garažnim mestima i garažama. Za više informacija pozovite naše agente Šifra nekretnine: 536763 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 191.000 €, 71,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118977, VII/VIII, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju klasičan trosoban stan na Grbavici kod Limanske pijace. Stan je na sedmom spratu od osam. Renoviran je kompletno. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.970 €, 71,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VELIK I TROSOBAN PORODIČAN STAN NA GRBAVICI! - ODLIČAN KVALITET I FANTASTIČNA LOKACIJA! Predstavljamo Vam prostran trosoban stan u Doža Đerđa. Stan je idealan za one koji za svoju porodicu traže kvalitet, komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.960 €, 71,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na drugom spratu odličnog rasporeda i na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika koji spaja sve prostorije, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu na kojoj se nalazi ostava, wc , kupatilo i dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.900 €, 68,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na par minuta od Vukovog spomenika u mirnoj ulici sa odličnom pozicijom na visokom prizemlju, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan vrhunski kvalitetnim materijalima i odličnim dizajnom. Stan je vrlo funkcionala, dvostrano orijentisan, sa jednom većom i jednom manjom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 80m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman. Nalazi se u zgradi izgrađenoj u kombinaciji fasadne cigle i betona, poznatoj po svojoj kvalitetnoj gradnji i termičkoj stabilnosti. Stan je okružen obiljem zelenila i parkova,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 70,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvoiposoban stan odličnog rasporeda u blizini Bulevara oslobođenja. Dvostrano orijentisan, ulično i dvorišno. Uz stan se dobija ostava u podrumu i mogućnost korištenja zajedničke biciklane. Dobro održavana zgrada na odličnoj lokaciji. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 590)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>