• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 oglasi obj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom i najlepšem delu naselja Braće Jerković. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Odličan stan u naselju Medaković 3 na 8. spratu ukupne površine 77 m2 (66m2 grejna površina + 11 m2 lođe). Dvostrano orijentisan, svetao, uvučen od glavne ulice i izolovan od buke. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle sa 2 lifta, u neposrednoj blizini linija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101555, VII/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Komforan trosoban stan, 75m², kod picerije Ciao. Sedmi sprat od 10, terasa, lift, ostava, podrum, biciklana. Veliki parking. PVC stolarija. Odvojena kuhinja sa svetlarnikom. Pristojna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan, kvalitetan i moderno dizajniran stan u Trgovačkoj ulici u blizini TC Mondo. U stanu centralno grejanje, topla voda i video nadzor. Stan ima i garažu koja se prodaje po ceni od 20000 eur. Stan ima 100kvm, uknjižen na 77kvm. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ljubitelje nekretnine na visoko spratu odakle se pruza prelep pogled.Ova nekretnina je uknjizena na 60m2 a po merenju ima 100m2. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Rotkavarija- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Rotkvariji, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Prodajemo stan na odličnoj i traženoj lokaciji, koja vam pruža zelenilo, mir kao i blizinu svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(da), deljiv, stambena zgrada. Miljakovac 2 – funkcionalan dupleks za porodičan život!Stan je organizovan na dva nivoa i ima odličan raspored.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(da), deljiv, stambena zgrada. Miljakovac 2 – funkcionalan dupleks za porodican zivot! Stan je organizovan na dva nivoa i ima odlican raspored.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 (867)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.