• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 što veći

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 2400 eura/m2 što veći" pronađeno 666 nekretnina - prosečna cena 2.082 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 160,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan duplex stan na par koraka od Liona, Đeram pijace. Stan predstavlja savršenu investiciju za one koji traže visokokvalitetan prostor u jednom od najtraženijih delova bEOGRADA. Stan se nalazi na petom spratu moderne stambene zgrade od šest spratova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đevđelijska 61 Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 350.000 €, 158,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, odmah useljiv, uknjizen na 98 m2, podrum, ostava, starogradnja. Petosoban, svetao, izuzetno....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 95.000 €, 158,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Sombora, stan se nalazi u Podgoričkoj ulici, lokacija stana idealna, na tri minuta od centra, iza zgrade je park, u njenoj ulici su osnovne i srednje škole i fakulteti. Stan je na trećem spratu bez lifta, ugaona lokacija u zgradi da neke sobe gledaju u Podgoričku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 380.000 €, 157,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep, svetao dupleks na Djermu u Djevdjelijskoj ulici, po strukturi 4.0, ukupne povrsine 160 m2 sa terasom i balkonom. Uknjizen je na 157 m2. Stan ima dva ulaza, pvc, kuhinju sa ugradnom pločom, cg, lift, video nadzor, alarm, podrum (4m2) kao i pravo na koriscenje parking....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 380.000 €, 157,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Penthouse, duplex, na V i VI spratu u mirnom delu Liona. I nivo od 100kvm ima: ulazini deo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom od 60kvm koncipiran kao Open Space, spavaću sobu, kupatilo, terasu i balkon. II nivo od 57kvm ima: dve spavaće sobe, garderober i kupatilo. Opremljen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tih i prijatan stan, dvostrano orjentisan. Dnevni boravak za uživanje na donjem nivou, spavaći deo za miran san na gornjem nivou. Velux krovni prozori, Geberit vodokotlić, 3 klime za dodatni komfor, alarm itd itd. Kompletnu kuhinju sa tehnikom (Samsung) i ugradni nameštaj dobijate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, svetao dupleks na Djermu u Djevdjelijskoj ulici, po strukturi 4.0, ukupne povrsine 160 m2 sa terasom i balkonom. Uknjizen je na 157 m2. Stan ima dva ulaza, pvc, kuhinju sa ugradnom pločom, cg, lift, video nadzor, alarm, podrum (4m2) kao mogućnost kupovine od 1-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Odličan porodični stan- duplex u srcu Liona dupleks, 4.0, 157m2 (lođa i terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Uknjižen i odmah useljiv stan u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji, samo nekoliko minuta od Bulevara. Na prvom nivou: prostrana dnevna soba, kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 328.000 €, 152,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Soliter do same Voždovačke crkve. Generalski stan. Na prva dva sprata su samo po dva velika stana. Pravi dupleks, bez ikakvih kosina itd. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dva kupatila, četiri spavaće sobe i dve velike terase (na svakom nivou po jedna) koje gledaju na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 308.000 €, 150,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114219, V/VI, klima, lift, terasa(2), uknjižen, ostava. Prodaje se DUPLEX, 150m2, na Detelinari. Cetvorosoban, namesten stan u elitnom delu, dvostrano orjentisan sa centralnim grejanjem. Kalorimetri. Placanje u zimskoj sezoni po utrosku. Stan je prelepo namesten u skladu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 149m2( terasa 17m2), EG, inverter klima, lift, IV/IV, telefon, interfon, podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola na 94m2 ( u postupku uknjižba stana ). Luksuzan duplex od ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.550 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam prelep četvorosoban stan u samom centru grada. Stan se nalazi u dve etaže, na četvrtom spratu u zgradi koja poseduje lift. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba, kuhinja, trpezarija, mali toalet, ostava i terasa. Na gornjoj etaži nalazi se predsoblje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 244.200 €, 148,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odličan duplex u samom centru grada! Na prvom nivou je dnevna zona, prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i ostava. Na spratu se nalazi predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 146,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Na prodaju – Troiposoban stan u strogom centru grada, 143m² – 4. sprat 🌟 📍 Ekskluzivna lokacija sa pogledom na Sinagogu U ponudi je prostran troiposoban stan površine 143m² , smešten na 4. spratu u samom centru Novog Sada . Stan je u visokom stepenu urađenosti – kompletno razvedena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 329.600 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitet i udobnost iznad svega! Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u blizini centra grada koji u prirodi ima 144m2 (knjižno 86m2). Mogućnost kupovine dela dvorišta koje pokriva prostor za pakiranje 5 vozila. Stan zauzima kompletnu etažu i u njega ulazite direktno iz lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 244.150 €, 144,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji u CENTRU Veternika sa rokom izgradnje oktobar 2025. godine. Uz stan GRATIS DVA parking mesta! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 340.240 €, 143,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju urbane vile na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 144m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 102.000 €, 143,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s432 Na prodaju je prostrani uređen stan površine 143 m2, koji se nalazi u impozantnoj zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji 25. maja. Ovaj izuzetan stan se ističe svojom raskošnom veličinom i praktičnim uređenjem, nudeći tri udobne spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odličan moderno uređen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odlican moderno uredjen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 340.000 €, 139,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, luksuzan, u dobrom stanju, dva kupatila, kuhinjska ostava, lođa i terasa, podrum, dodatna prostorija u okviru stana. Novija zgrada. Kompletna infrastruktura u neposrednoj blizini. Gledanje stana od 24. jula 2024. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 255.860 €, 138,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen duplex u novijoj zgradi, nedaleko od Sajma, odlična lokacija. Dvorišno orijentisan, bez ulaganja, sem higijenskih. Nije fixno.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 320.000 €, 137,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dupleks stan na izuzetnoj lokaciji nadomak centra Zemuna. Stan je površine 137m2 i prostire se na četvrtom i petom spratu stambene zgrade bez lifta. Izuzetno komforan dupleks stan, potpuno sređen i bez dodatnih ulaganja. Po strukturi je petosoban stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 345.000 €, 137,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan, šestosoban stan na fantastičnoj lokaciji u blizini Kalenić pijace. Stan je uknjižen na 137 m2 + 7 m2 terasa. Ovaj stan nudi brojne mogućnosti adaptacije za različite potrebe i želje. Uz malo ulaganja možete imati predivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 329.600 €, 136,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan sa 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, i dve terase. Stan se nalazi na Telepu, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Ovaj porodičan stan ima 136m2 korisne površine, 170m2 podne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.560 €, 136,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao dupleks, smešten u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – Grbavici. Stan se nalazi u mirnoj ulici, ali u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škola, vrtića, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Funkcionalnog rasporeda – donji nivo čine dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 135,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

6. 0, 135m2(terasa 6. 5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji opštine Palilula. Područje je pretežno stambeno, a poslednjih nekoliko godina se na toj lokaciji otvaraju poznati tržni centri. Jedno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 269.740 €, 134,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan troiposoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu smetnuto sa glavne ulice. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 274.000 €, 133,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban stan odlicnog rasporeda u vrlo kvalitetnoj starijoj zgradi na samo par minuta od centra grada,keja,Riblje pijaceZa one koji preferiraju komfor. Za sve dodatne informacije,pozovite ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 217.380 €, 132,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 321.360 €, 130,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Urbana vila sa 3 stana od 130m2. Cena je sa pdv-om. Svetao i prostran dnevni boravak sa izlaskom na terasu. Kuhinja lepa kockasta i 3 spavaće sobe od kojih je jedna "master room" sa pripadajućim garderoberom i kupatilom. Visina plafona u celom stanu je 2.85m2 što prostor cini svetlijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123017, VI/, lift, terasa, parking. Izdaje se izuzetan četvoroiposoban duplex stan od 130 kvadratnih metara. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade izgrađene 2003. godine sa liftom. Duplex stan je organizovan na dva nivoa sa 4,5 soba, dva kupatila, dva toaleta i tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 292.320 €, 129,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan petosoban stan u Partizanskoj ulici. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostave, hodnika i tri terase. Stan poseduje master spavaću sobu sa kupatilom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Vredno svakog razgledanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 303.600 €, 128,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite 069-771-595 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 235.000 €, 126,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Banjica Bulevar oslobođenja Dupleks četvorosoban stan sa 3 terase 104+22 sa terasama. 12 od 13 spratova. Kupatilo, Gostinjski wc, CG, Topla voda svuda, kablovska, klima, ostava pored stana, podrum, 2 lifta, veliki parking -Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja, trpezarija wc, terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 295.600 €, 125,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA, ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - izuzetna ponuda! Fantastičan stan na uvek traženoj lokaciji - zaleđe Bulevara oslobođenja, u neposrednoj blizini škola, vrtića, Futoške pijace, nekoliko linija gradskog prevoza. Odlično je organizovan, sa prostranim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu u mirnoj ulici u samom centru Banovog Brda. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, pošta, opština, restorani kao i nekoliko marketa. Odlična je povezanost sa svim delovima grada, a u samoj okolini nalaze se Ada Ciganlija, tržni centar Ada Mall,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 642)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>