• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 do 200000 eura do 2300 eur - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • lift podrum barem 70 m2 do 200000 eura do 2300 eur - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 do 200000 eura do 2300 eura/m2

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 do 200000 eura do 2300 eura/m2" pronađeno 432 nekretnina - prosečna cena 1.952 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran trosoban stan od 66 m2 na Bulevaru Oslobodjenja. Stan je odličnog rasporeda sa mogućnošću adaptacije u troiposoban. Zgrada je uvučena od Bulevara, što pruža mir i privatnost, a ujedno ste na odlično povezanoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan u zgradi iz 2010. godine. U izvornom stanju. Krovni prozori u spavaćim sobama i blaže kosine. Ugrađen norveški radijator, ušteda na računima. Inače je priključen za cg. Potrebna uvećana kapara da bi se otkupio. Ima podrum, interfon, ktv. U blizini Lidl-a. Ulazni hodnik, manja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi veliki stan u bloku 72 u blizini više linija javnog prevoza, prodavnica, kafića. Stan ima dve terase, dvostrano je orijentisan i izuzetno je svetao. U izvornom stanju - izuzetno fleksibilan. Postoji i podrum u zgradi. Uknjižen 1/1 na vlasnika - može kredit. Agencisjka nadoknada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni dupleks stan na prodaju u Novom Sadu, koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji Bulevar Evrope, odmah iza hotela Šeraton. Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasnik 1/1. - Uknjižen stan. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Zaštićen od buke. - Nalazi se u samom centru Loznice. - Trg Jovana Cvijića. - Četvrti (poslednji sprat). - Zgrada nema lift. - Kosine jedino ima dnevni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 125.000 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan, dupleks sa kompletnim novim nameštajem i belom tehnikom. Na prizemlju se nalazi: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu se nalazi: 3 sobe, kupatilo i predsoblje sa velikim ugradnim garderoberom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, lep pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini osnovne škole, Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo NOV, komplet namešten stan u zgradi bez lifta. stan je duplex gde je prva etaža P=132m2 i sastoji se od : ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, 3 spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica i 2 terase. Potkrovlje je u sivoj fazi P=67m2, Nova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Zvezdari u Zidarskoj ulici u neposrednoj blizini tržnog centra Konjarnik. Nalazi se na prvom spratu održavane i kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, troiposoban stan površine 78m2, na odličnoj lokaciji na Novom naselju. Stan se nalazi na IV spratu, u kvalitetnoj, održavanoj zgradi sa liftom. Izvorno trosoban, trenutno adaptiran u troiposoban. Sastoji se iz dnevnog boravka, tri odvojene spavaće sobe, fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan na Limanu. Nalazi se na 9. spratu koji nije poslednji, u zgradi koja poseduje dva lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i odvojenim radnim delom, kuhinje, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Idealan za porodični....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 82.000 €, 79,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mladenovac, lep trosoban stan površine 79m2. Stan poseduje prostran dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasu. Svi prozori su zamenjeni novim PVC prozorima. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je dobro održavana,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.000 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Predstavljamo uknjižen, renoviran, komforan, po strukturi dvosoban salonski stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Riblje pijace, pešačke zone, strogog centra grada, keja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.600 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji u blizini Limana, nalazi se ovaj fantastičan stan koji se prostire na 68m2, sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo i wc kao i terasu. šifra 540733, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.130 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Ovaj trosoban stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa komfornim prostorijama, odvojenim kupatilom , toaletom pa čak i sobu koja može da posluži kao garderober. Krase ga čak dve terase koje imaju izuzetan pogled! Što....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 68.000 €, 71,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 71m2 u centru Vrdnika , lokacija top. Stan je bez tereta , vlasnik 1/1. Stan se nalazi na 3 spratu od 3. Stan ima i podrum površine 12m2. Na zgradi je ploča i kvalitetno je sagradjena zgrada , debeli zidovi. Zgrada ima svoj dimnjak i mogućnost grejanja čvrsto gorivo. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 212.000 €, 84,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov, odmah useljiv, četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Novogradnja.Nov.Neuseljavan.Odličan raspored.Grejanje na kalorimetre po utošku(mali troškovi režija).Porodičan.Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više infromacija ili razgledanje stana pozovite nas:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.000 €, 82,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Stepe Stepanović Uknjižen 3.0 stan, komforan 82m2+T, na VPR/VIII. Zgrade sa cg, liftom. Odličan stan bez ulaganja, kvalitetna gradnja, odlična infrastruktura. Dnevni boravak, trpezarija, odvojena kuhinja, 2 lepe velike spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc, prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 89.300 €, 94,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119222, XII/XVII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan,funkcionalan, polunamešten, klimatizovan. Poseduje tri pavaće sobe plus velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija, kupatilo i gostinjski wc. Ima prelepu lođu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Zvezdari, kod Đeram pijace, ulica Bulevar Kralja Aleksandra, u zgradi koja je zidana 1968. godine, na poslednjem 6. spratu, bez lifta, iznad stana tavanski prostor i mogucnost prosirenja stambenih kvadrata. Stan je uknjizen na 72m2 + 2m2 je lodja. Veoma funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 70,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 3 soban stan, u strogom centru grada. Nalazi se na IV spratu, zgrade starije gradnje bez lifta. Stan je vrlo funkcionalan, svetao je i očuvan. U 70m2, su smeštene dnevna, dve spavaće sobe, zasebna trpezarija sa kuhinjom i ostavom, dva mokra čvora i terasa. Grejanje je TA,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 76.000 €, 95,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88493, III/V, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, stambena zgrada. Funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa izlazom na terasu,,odvojene kuhinje i trpezarije,WC,ostave,odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 102.000 €, 143,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s432 Na prodaju je prostrani uređen stan površine 143 m2, koji se nalazi u impozantnoj zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji 25. maja. Ovaj izuzetan stan se ističe svojom raskošnom veličinom i praktičnim uređenjem, nudeći tri udobne spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 68 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5 spratova u mirnoj stambenoj zgradi (zgrada nema lift). Stan je izuzetno dobro organizovan i sastoji se od: dve komforne spavaće sobe, od kojih svaka ima svoju terasu prostrane trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 155.000 €, 222,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118598, SUT/, kancelarija. uknjizen poslovni prostor u suterenu zgrade na odlicnoj lokaciji u Vojvode Stepe 353 na Trosarini. Povrsina prostora je 222 m2, u sivoj fazi je, tako da kupac moze da ga privede nameni po zelji. Prostor ima prilaz iz Vojvode Stepe, kao i prilaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban funkcionalan salonski stan u dobroj zgradi sa lepim ulazom. Stan je delimično renoviran. Iznad stana je već uradjen stan u okviru postoječeg gabarita potkrovlja. Hitna prodaja. Slike će u ponedeljak biti postavljene. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 432)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>