• GoHome Professional
lift podrum barem 70 m2 što veći do 180000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • lift podrum barem 70 m2 što veći do 180000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum barem 70 m2 što veći do 180000 eura

  • Za upit "lift podrum barem 70 m2 što veći do 180000 eura" pronađeno 475 nekretnina - prosečna cena 2.114 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 95,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Durlanu u blizini pošte u Knjaževačkoj ulici. Nalazi se na drugom spratu male stambene zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 95m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dve dovojene spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 76.000 €, 95,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 88493, III/V, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, stambena zgrada. Funkcionalan,kompletno opremljen stan.Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa izlazom na terasu,,odvojene kuhinje i trpezarije,WC,ostave,odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.680 €, 94,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex na novom bulevaru - Bul. patrijarha Pavla! Stan se nalazi na šestom spratu novogradnje! Stan ne zahteva ulaganja sem krečenja, na podu je parket, domaća keramika u kuhinji i sanitarnim čvorovima, velux krovni prozori na spratu. Stan je odličnog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.000 €, 94,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 89.300 €, 94,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119222, XII/XVII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan,funkcionalan, polunamešten, klimatizovan. Poseduje tri pavaće sobe plus velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija, kupatilo i gostinjski wc. Ima prelepu lođu sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 153.450 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Predstavljamo vam ovaj prostran trosoban stan bez ikakvih ulaganja, spreman za udoban život. Stan nudi obilje prostora i sve pogodnosti koje su vam potrebne za savremeni način života. Stan ima dve spavaće sobe, što ga čini savršenim za veće porodice ili za one koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi!! Fantastičan trosoban stan na Novoj Detelinari kompet opremljen!! Stan se nalazi na visokom prizemlju,dvorišno orjentisan !! Stan poseduje parking mesto,u dvorištu zgrade,i ostavu od 2m/2 u potkrovlju!! Može kao stambeni prostor,a može se preurediti i u poslovni prostor!!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111413, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 192.000 €, 91,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 174.000 €, 90,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dupleks stan na odličnoj lokaciji u Mirijevu, u blizini škola, vrtići, pijaca, autobuske stanice, u ul. Koste Nadja. Jinprosova zgrada sa malim brojem stanova. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan ka ulici i parku punom zelenila. U donjem nivou stana:hodnik, kupatilo,2....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117553, V/VII, lift, terasa, uknjižen. KVALITETNA ZGRADA!Stan cca 90 m² Plus podrum 4m² Rumenački put Na prodaju komforan trosoban stan od 90m2 na Rumenačkom putu. Zgrada je kvalitetna a stan je dvostrano orijentisan. Ima veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Franje Štefanovića. Predstavljamo renoviran, komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, toalet i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom Centru grada u neposrednoj blizini Kalce. Stan je na 6. spratu, po strukturi trosoban povrsine 90m2 sa terasom, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije sa ostavom i terasom, veliki prostrani dnevni boravak, degazman sa kupatilom i dve velike spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u dva nivoa. I nivo:kuhinja, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, izlaz na veliku terasu (15m2). II nivo: dve spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatilo. Uknjižen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 176.150 €, 89,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Uknjižen komforan četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etažu stana čine ulazi hodnik, dnevni boravak, trpezarijski deo i kuhinja, spavaća soba, ostava, kupatilo sa ležećom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98180, XVIII/XIX, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je trosoban stan u zgradi BW Aria, unutar novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi. Modernog je enterijera, luksuzno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.920 €, 89,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu na Grbavici u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je za svaku preporuku, sve što poželite Vam je na dohvat ruke, Dom zdravlja, škola, pijaca, tržni marketi. Nekretnina se prodaje komplet nameštena, bez ulaganja . Na Vama je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od BUL.CARA LAZARA, CARA DUŠANA, MEDICINSKE ŠKOLE, BUL.EVROPE. Trosoban duplex stan sa terasom, podne površine 120m2, uknjižene 89m2. Dvostrano orijentisan. Stan sa redovnim i krovnim.prozorima. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA. Prodaje se trosoban stan na 3. Spratu, trenutno bez lifta, međutim čeka se ugradnja panoramskog lifta. Stan je dupleks u jednom nivou, samo je ulaz u stan na donjoj etaži a ceo stan je na gornjoj. Dvostrano je orijentisan, kombinacija redovnih i krovnih velux prozora,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 178.550 €, 88,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje... 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 175.100 €, 88,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan, trosoban, stan, u zgradi zidanoj crvenom fasadnom ciglom. Raspored prostorija vrlo dobro osmišljen. Kuhinja i komotna trpezarija su četvrta prostorija u ovom stanu. Okrenut je na dvorište sa puno zelenila i van gradske buke ali vrlo blizu autobuskog stajališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.000 €, 88,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 88m2, TROSOBAN Izuzetno povoljan trosoban stan od 88m2 (katastarskih), a stvarnih 92m2 nalazi se na Avijatičarskom naselju, u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nekretnina se sastoji od tri velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilom, toaletom i dve velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.900 €, 88,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.420 €, 88,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje...- kon.tel. 069/2244173 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.400 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN DUPLEX 87m² - 152.400€ BULEVAR EVROPE.PETI SPRAT.LIFT.TERASA.UKNJIŽEN.OSTAVA. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su skola , obdaniste, Medicinski fakultet, Klinicki centar, Futoska pijaca i drugo. Odlican za porodicni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Novom naselju u zgradi sa dva lifta, odličnog rasporeda, uknjižen. Stan je trostrano orjentisan sa prelepim pogledom na Frušku goru i Petrovaradinsku tvrđavu. Sastoji se iz dnevnog dela (dn. soba, trpezarija, kuhinja, wc i velika terasa) i spavaćeg....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 196.730 €, 87,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten četvorosoban dupleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina osnovne škole Ivo Lola Ribar, Srpskog narodnog pozorišta, Bulevara oslobođenja Stambeni prostor čine dve etaže. Stan ima 87m2 korisne površine, odnosno 104m2 podne površine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.600 €, 86,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao i komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 86,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID 113541. EXTRA POVOLJNO! Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i odličan je za život jedne porodice. Zgrada ima biciklanu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 476)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>