• GoHome Professional
lift parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena što skuplji

  • Za upit "lift parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
27.09.2024 - 665.000 €
15.11.2024 - 600.000 €
29.11.2024 - 650.000 €
03.01.2025 - 640.000 €
06.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6. 0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 660.780 €, 183,55 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1139 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 660.780 €, 184,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 600.000 € na 655.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 655.000 €, 126,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 480.000 €
23.05.2025 - 500.000 €
18.06.2025 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 440.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 498.900 €
10.04.2026 - 440.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude, u samom srcu grada, na lokaciji koja se gotovo nikada ne pojavljuje u ponudi, izuzetno komforan i svetao porodični dupleks. Nekretnina namenjena kupcima koji traže prostor, privatnost i kvalitet bez kompromisa. Stan je koncipiran na dve etaže, sa jasno....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 414.480 € na 439.140 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 439.140 €, 112,60 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 414.480 €
27.03.2026 - 439.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1137 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 414.480 € na 439.140 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 439.140 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 414.480 €
27.03.2026 - 439.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 385.000 € na 415.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 415.800 €, 110,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2022 - 330.000 €
21.04.2023 - 423.500 €
17.11.2023 - 462.000 €
19.12.2025 - 385.000 €
13.03.2026 - 415.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4. 0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj fazi (spoljašnja stolarija je od šestokomornih PVC profila, podovi - hrastov parket). Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, ostava, toalet,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift parket porasla cena što skuplji (266)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>