• GoHome Professional
lift parket do 70 m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift parket do 70 m2 najnovije što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift parket do 70 m2 najnovije što veći

  • Za upit "lift parket do 70 m2 najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 134.050 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Pri projektovanju, posebnu pažnju je posvećena kvalitetu izgradnje i ugrađenih materijala i opreme. Termoizolacija celog objekta (gradnja termoizolacionim blokom), Nemačka akrilna PVC stolarija sa aluminijumskim roletnama, bešumni VEGA lift velike nosivosti, gasno grejanje sa pojedinačnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda, gornjem Dorćolu, na par koraka od Trga Republike, Skadarlije, Kalemegdana, Knez Mihaljlove, itd.. Proteže se od Skadarske (Skadarlija)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon, ktv, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 77 m2, podrum, salonac, starogradnja. U ponudi imamo odlican stan u Starom gradu, ususkan....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 252.247 €, 77,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 3.0, 77m2 (terasa), 1/10, CG, lift, interfon, KATV, internet, klima, podrum, parking, garaža, video nadzor Osim što važi za jednu od najrazvijenijih gradskih opština u regionu, Novi Beograd je opština sa najviše zelenih površina u Beogradu. Odlična infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 261.455 €, 77,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stan po strukturi trosoban ukupne površine 77,25 m2. novogradnja, lamela 1, u naselju Zemun. Novi stambeni kompleks u jednoj od lepših i elitnijih ulica nadomak Dunava, Pregrevica, zgrada je spratnosti Po+P+2. Materijali i oprema su visokog kvaliteta u nameri da se dobije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.770 €, 77,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.450e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift parket do 70 m2 što veći (3417)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.