• GoHome Professional
lift novogradnja zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift novogradnja zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift novogradnja zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2

  • Za upit "lift novogradnja zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.837 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift novogradnja zadnjih 7 dana do 2200 eura/m2'
84.000 €
84.000 €
110.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 55.080 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 36 m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 80.861 €, 53,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52.85m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan, nalazi se na najboljoj poziciji u Mirjevu , preko puta velikog Maksija, u neposrednoj blizina DISa i Amana,U najzelenijem delu naselja, punom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 450.000 €, 393,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista, PR + MEDJUSPRAT + I + PTK, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiva, uknjizena na 393 m2 gradjevinske,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>