• GoHome Professional
lift novogradnja porasla cena zadnjih 7 dana što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift novogradnja porasla cena zadnjih 7 dana što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift novogradnja porasla cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 190000 eura do 2400 eura/m2

  • Za upit "lift novogradnja porasla cena zadnjih 7 dana što jeftiniji do 190000 eura do 2400 eura/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.456 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 96.138 €
22.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 124.950 €
22.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.764 €
22.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut sto mu daje poseban....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.440 € na 200.050 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.050 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 185.440 €
23.05.2026 - 200.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 86 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>