• GoHome Professional
lift novogradnja porasla cena što skuplji do 30000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift novogradnja porasla cena što skuplji do 30000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift novogradnja porasla cena što skuplji do 300000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "lift novogradnja porasla cena što skuplji do 300000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 265.000 €
19.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Novom Beogradu – Wellport. Zgrada se nalazi u veoma lepom i mirnom delu Novog Beograda, u prestižnom kondominijumu Wellport, u neposrednoj blizini kompleksa West 65 i Airport City-ja. Stan je nov, luksuzno opremljen....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 267.000 € na 275.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 275.200 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 267.000 €
01.05.2026 - 275.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u novogradnji, u prelepom delu Zvezdare Nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, kod Kluza Pozicija zgrade odlična- u izdignutom delu, zaklonjeno od gradske vreve, a istovremeno u blizini Bulevara i svih neophodnih sadržaja Zgrada odiše šarmom, elegancijom....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 248.990 € na 267.700 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 267.700 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.10.2025 - 248.990 €
28.03.2026 - 267.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Trosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura stana: 2 sobe, hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, wc, 2 terase. Dvostrano orijentisan, jedan deo stana gleda na dvorište.....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 223.000 €
03.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 226.769 €
05.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Dušana Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 215.415 € na 236.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 215.415 €
17.04.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 59m2 + dvorište 1 ar, PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 207.480 € na 228.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 228.000 €, 57,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 207.480 €
17.04.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 3. 0, 57m2 (terasa), 2/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift novogradnja porasla cena što skuplji do 300000 eura (192)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>