• GoHome Professional
lift novogradnja do 270000 eura porasla cena do 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift novogradnja do 270000 eura porasla cena do 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift novogradnja do 270000 eura porasla cena do 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift novogradnja do 270000 eura porasla cena do 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.727 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 124.558 €
25.03.2026 - 124.950 €
17.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 219.900 € na 225.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220.000 €
24.04.2026 - 219.900 €
22.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3. 0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift novogradnja do 270000 eura porasla cena do 60 m2 zadnjih 14 dana'
125.660 €
125.660 €
98.125 €
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 148.764 €
17.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut što mu daje poseban....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.764 €
22.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut sto mu daje poseban....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Delijski Vis, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.170 €
10.04.2026 - 70.570 €
24.04.2026 - 72.530 €
15.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 61.000 € na 62.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>