• GoHome Professional
lift do 70 m2 do 290000 eura renovirano pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 70 m2 do 290000 eura renovirano pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 70 m2 do 290000 eura renovirano pala cena zadnjih 7 dana što veći

  • Za upit "lift do 70 m2 do 290000 eura renovirano pala cena zadnjih 7 dana što veći" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €
23.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 185.400 € na 165.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.400 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 185.400 €
23.05.2026 - 165.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 70 m2 do 290000 eura renovirano pala cena zadnjih 7 dana što veći'
202.000 €
202.000 €
140.000 €
 
-3%

Promena cene sa 219.000 € na 213.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 213.000 €, 61,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 219.000 €
22.05.2026 - 213.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2. 5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (od medijapana) - open space koncept, veća spavaća soba, manja spavaća soba sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 2.0, namešten, cg, renoviran, 9/9, dva lifta, podrum, lođa. Stan je kompletno renoviran. Prodaje se namešten. Nalazi se u blizini velikog Maxi-ja, OŠ Despot Stefan Lazarević i velikog parka. Zgrada ima 2 lifta, teretni i običan. Prostorije: predsoblje, kupatilo, spavaća....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 218.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 55.000 €
18.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.290 € na 142.140 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 142.140 €, 48,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
15.03.2026 - 152.440 €
10.05.2026 - 147.290 €
22.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan,sve instalacije promenjene,lift,terasa,pvc stolarija,cg. kompletno opremljen bez ulaganja.U mirnom delu Novog Naselja sa puno zelenila u blizini vrtića,Doma Zdravlja,marketa i gradskog prevoza.Idealno za život i kao investicija.Uknjiženo 1/1 može kredit,cena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 145.000 €, 42,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 155.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132221, IV/, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican kompletno renoviran dvosoban stan na Keju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaca soba, kupatila i terase. Stan je idealan za porodican zivot a i kao investicija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Kej, 145.000 €, 42,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 155.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132221, IV/, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan kompletno renoviran dvosoban stan na Keju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba, kupatila i terase. Stan je idealan za porodičan život a i kao investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide do 4. sprata), interfon, brzo useljiv, uknjizen na 39 m2, ostava na tavanu, starogradnja iz 70-ih godina. Stan u izvornom stanju, ulaganja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 87.000 € na 85.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 16,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 91.000 €
09.05.2026 - 89.000 €
12.05.2026 - 87.000 €
21.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na dan. Dobta pozicija blizu Kalemegdana,Knez Mihajlove i Zelenog venca i reke Save. Agencijska provizija 2%. . Oglas za: Prodaju Grejanje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>