• GoHome Professional
lift do 70 m2 do 290000 eura centralno grejanje št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 70 m2 do 290000 eura centralno grejanje št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 70 m2 do 290000 eura centralno grejanje što manji zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift do 70 m2 do 290000 eura centralno grejanje što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 3.272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 266.000 €, 76,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 70 m2 do 290000 eura centralno grejanje što manji zadnjih 14 dana'
230.000 €
230.000 €
115.000 €
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep jednoiposoban stan na dobroj lokaciji.Zgrada u kojoj se stan nalazi je odlična,bela fasadna cigla,lift,centralno grejanje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,zasebne spavaće sobe i terase.Pogodan je kako za sopstvene potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milorada Šapčanina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i odmah useljiv dvosoban stan u koji možete da unesete samo lične stvari i odmah počnete da živite. Nalazi se u modernom i veoma traženom kompleksu Sunnyville. Prodaje se kompletno savremeno opremljen sa nameštajem, tehnikom, kuhinjskim aparatima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo manji DVOIPOSOBAN stan na Limanu 1 u Fruškogorskoj ulici.Nalazi se na 4.spratu bez lifta.Centralno grejanje.Ispred zgrade prevoz, pored park, banke, pošte, škola.Pozovite 0637607888 Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 3 Tip objekta: standardni Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Šumadijska Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska; 51m2, 2.0, 3./7, cg, lift, klima, interfon, internet, garažna mesta; Ušuškan, osunčan, dvosoban stan (uknjiženih 51m2) na trećem spratu uredne, nove zgrade u Zemunskim kapijama; Sjajna struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralja Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 5 Spratnost: 12 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.000 €, 55,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u širem centru Jagodine, na idealnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima grada. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo nekretninu koja se izuzetno retko pojavljuje na tržištu .Smešten u zgradi rezidencijalnog tipa novije gradnje, ovaj stan na 4. spratu nudi "penthouse" osećaj, mir i privatnost bez komšija iznad vas. Glavne prednosti nekretnine: Prostrana terasa sa pametnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.600 €, 56,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 56m² – poslednji sprat Na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija je idealna za miran porodičan život, ali i investiciju zbog blizine Vračara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Nikole Čupića Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Sinđelićeva Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan trosoban stan površine 59m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Blok 19a, Novi Beograd. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne i održavane zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, velikom količinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kondina Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 1950 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan u izgradnji, površine 62 m² stan broj 19, sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, udobne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>