• GoHome Professional
lift do 3000 eura/m2 zadnji sprat što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 3000 eura/m2 zadnji sprat što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 3000 eura/m2 zadnji sprat što manji Zadnjih 7 dana do 300000 eura porasla cena

  • Za upit "lift do 3000 eura/m2 zadnji sprat što manji zadnjih 7 dana do 300000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 27.000 € na 30.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 29.000 €
17.12.2025 - 30.000 €
11.03.2026 - 27.000 €
22.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd na vodi - garažno mesto u garaži koju dele BW Aqua i BW Verde. Nivo -1. Odlična pozicija, u blizini ulaza u lift u zgradu BW Verde. Zgrada na dobroj poziciji u blizini Kule i Galerije. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz na rampu samo sa karticom. Na odličnoj poziciji, nema....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 105.400 € na 109.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €
22.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 96.138 €
22.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.764 €
22.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut sto mu daje poseban....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.040 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 3000 eura/m2 što manji zadnjih 7 dana do 300000 eura porasla cena (50)
  • lift do 3000 eura/m2 zadnji sprat što manji do 300000 eura porasla cena (1)
  • lift do 3000 eura/m2 zadnji sprat što manji zadnjih 7 dana do 300000 eura (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com