• GoHome Professional
lift do 3000 eura/m2 podno grejanje barem 50 m2 št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 3000 eura/m2 podno grejanje barem 50 m2 št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 3000 eura/m2 podno grejanje barem 50 m2 što skuplji Najnovije

  • Za upit "lift do 3000 eura/m2 podno grejanje barem 50 m2 što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 2.250.000 €, 1250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Poslovni prostor – ukupno 1.250 m² Objekat se sastoji od dva sprata i niskog prizemlja, koje je predviđeno kao magacin i ulaz za garažu, sa omogućenim pristupom za istovar putem garažnih vrata. Prostor je otvorenog tipa, veoma svetao i prostran, sa fleksibilnim rasporedom i mogućnošću....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 1.179.800 €, 900,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

OBJEKAT STAR 15 GODINA Materijal: Čvrst Parcela: 2.043m² Nus prostorija: DA Izolacija: DA Spratnost: Pr+1+Pk Lift: NE Grejanje: Etažno na struju, SA PRIKLJUCKOM ZA GAS ISPRED ZGRADE Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 805.000 €, 350,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa, izuzetna nova kuća-vila spratnosti Su+Pr+I+PK, korisne površine cca 350m2, u veoma lepom okruženju, na velikoj, ureðenoj, ozelenjenoj parceli površine 2680m2, sa prelepim pogledom. Kuća, tj. imanje imaju sopstvenu privatnost, intimu. U veoma lepo ureðenom suterenu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 759.000 €, 360,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUX! Sopot, Mali Pozarevac, 5.0 kuca od 359.85 m2, prostrana terasa, na placu od 28.83 ara, PR + I, toplotne pumpe (podno grejanje), tel, bez lifta, interfon, video nadzor, bazen, letnjikovac od 63.25 m2 sa kupatilom i ostavom, brzo useljiva,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 648.900 €, 221,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam prodaju petosobnog stana etažirane površine 221m2. Nalazi se na drugom spratu. Lift ide direktno do stana. Dvostrano orjentisan. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 71m2, master spavaća soba površine 28m2, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na opštini Stari grad, Dorćol, u ulici Cara Dušana prodaje se kompletno renoviran uknjižen objekat u dvorištu zgrade, kao kancelarijski prostor, prazan koji se sastoji od podruma (magacina), prizemlja, prvog sprata i potkrovlja, sa 3 mokra čvora i 8 kancelarija, na tri nivoa. Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca Stari grad , Dorcol , neposredna blizina Kalemegdana , 221m2 ( uknjizena kvadratura 77,30m2 + 143,70m2 na osnovu adaptacije i rekonstrukcije unutar gabarita objekta i izmenom geometrije krova ) , eg / struja , podno grejanje u kupatilima , kompletno rekonstruisana i renovirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 618.000 €, 240,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u obliku izuzetno komfornog i svetlog četvorosobnog stana sa sopstvenom krovnom terasom veličine 120m2, bazenom i pristupom direktno iz lifta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98580, VI/VII, dupleks, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je fantastičan stan u novogradnji koja se nalazi se na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, u blizini Vukovog spomenika i Kalenić pijace.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift do 3000 eura/m2 podno grejanje barem 50 m2 što skuplji (1097)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.