• GoHome Professional
lift do 240000 eura novogradnja zadnjih 7 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 240000 eura novogradnja zadnjih 7 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 240000 eura novogradnja zadnjih 7 dana pala cena što skuplji

  • Za upit "lift do 240000 eura novogradnja zadnjih 7 dana pala cena što skuplji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.270 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 67,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 260.000 €
21.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Savski Venac, ulica Kralja Milutina. Odličan dvoiopsoban stan na petom spratu, od ukupno šest. Stan je uknjižen na 52m² - mereno 67m², od toga terasa 11m². Centralno grejanje, internet, katv. Lift. Stan je za svaku preporuku. Na odličnoj lokaciji, u blizini Slavije, ambasada, Kliničkog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 232.800 € na 211.630 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 211.630 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 232.800 €
22.05.2026 - 211.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 192.000 € na 188.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 188.000 €, 44,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 215.000 €
05.05.2026 - 205.000 €
12.05.2026 - 198.000 €
16.05.2026 - 192.000 €
21.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno grejanje. - Zastakljena terasa. - Zasebna ostava na spratu koja pripada stanu. • - Izuzetna lokacija. - Savski venac, Tiršova ulica. - Preko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 240000 eura novogradnja zadnjih 7 dana pala cena što skuplji'
156.000 €
156.000 €
146.800 €
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 190.000 €
22.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 182.000 € na 169.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 199.900 €
23.04.2026 - 189.000 €
28.04.2026 - 182.000 €
19.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 53 m2. - Ukupna (merena) površina 58 m2. . - 2 lifta. - Uredna i održavana zgrada. - 7 sprat od 19. - Severoistočna orijentacija. - Centralno grejanje. . - Dvosoban stan. - Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe. - Odvojena kuhinja. - Velika....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 158.700 € na 144.270 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 144.270 €, 45,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 158.700 €
22.05.2026 - 144.270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 152.600 € na 134.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.500 €, 82,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 152.600 €
22.05.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 150.800 € na 134.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 134.000 €, 81,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 150.800 €
22.05.2026 - 134.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.12 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 150.800 € na 133.700 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 133.700 €, 81,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 150.800 €
22.05.2026 - 133.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.04 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 132.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 149.000 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 80.09 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 132.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 149.000 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.17 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 116.850 € na 111.150 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 111.150 €, 57,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 116.850 €
22.05.2026 - 111.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 117.900 €
22.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.450 € na 95.550 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 95.550 €, 49,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 98.000 €
20.03.2026 - 100.450 €
22.05.2026 - 95.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 49m2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.890 € na 89.310 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 89.310 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 91.600 €
20.03.2026 - 93.890 €
22.05.2026 - 89.310 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 45,8m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 74.210 € na 70.590 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 70.590 €, 36,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 74.210 €
22.05.2026 - 70.590 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 71.960 € na 68.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 68.500 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 71.960 €
22.05.2026 - 68.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.500 € na 65.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 65.100 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 69.500 €
23.05.2026 - 65.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>