• GoHome Professional
lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 59 nekretnina - prosečna cena 2.860 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift do 220000 eura novogradnja do 50 m2 što veći zadnjih 14 dana'
126.000 €
126.000 €
124.000 €
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 127.000 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan u useljenoj zgradi decembra 2025. godine. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Trosoban stan površine 54 m2. Treći sprat. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.800 €, 53,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Vidikovcu/Ceraku. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građenog stambenog kompleksa sa ukupno 9 spratova i dva lifta. Površine je 53m² i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom, modernim enterijerom i visokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 80.861 €, 53,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52.85m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomica Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 49,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nov stan na odličnoj lokaciji. Kvalitetna zgrada pored Airport City-a. Lep raspored, velika terasa. Četiri lifta u zgradi. Kvalitetan parket. Aluminijumska folija. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 30.000e. Useljiv stan. Mali troškovi održavanja. Fizičko obezbeđenje 24/7.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena zgrada. Novogradnja koja se nalazi blizu Ade Ciganlije,autobusko stajalista, i drugi infrastrukturnih elemenata. Raspored,hodnik,dnevna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 46,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Potpuno čista dokumentacija. - Moguća kreditna kupovina. - Uknjižen na 42m2. . - Izuzetna prilika! - Kompletno renoviran. - Zamenjene sve instalacije. - Bez ikakvih ulaganja. . - Prodaje se potpuno opremljen. - Sa svim uređajima i nameštajem. . - Praktičan i intuitivan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knezev park. Stan je na cetvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 74.000 €, 43,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knežev park. Stan je na četvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132171, II/, lift, terasa. Prodaje se nov, neuseljavan stan u modernom kompleksu, investitor poznat po kvalitetnoj gradnji i zavrsnoj obradi. Stan je jugoistocno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruskoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana. Oprema i karakteristike:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>