• GoHome Professional
lift barem 70 m2 porasla cena parking što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift barem 70 m2 porasla cena parking što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift barem 70 m2 porasla cena parking što jeftiniji do 230000 eura najnovije

  • Za upit "lift barem 70 m2 porasla cena parking što jeftiniji do 230000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 71,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 99.810 € na 106.464 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 106.464 €, 67,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 89.829 €
05.09.2025 - 96.483 €
27.03.2026 - 99.810 €
04.05.2026 - 106.464 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ID 986 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Na odličnoj lokaciji u ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu koji kombinuje moderan dizajn, funkcionalnost i kvalitetnu gradnju. Karakteristike objekta i stanova:....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.330 € na 123.580 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 123.580 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.330 €
03.04.2026 - 123.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.04m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 122.500 € na 126.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 122.500 €
29.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Margita stambeni deo grada, još uvek pamti minule države i čuva multikulturalnost. I danas odiše šarmom starih vremena spajajući duh tradicionalnog i novog doba. Deo grada poznat po spomeniku kulture od izuzetnog značaja Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom stilu (1873-1878) i osnovnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • lift barem 70 m2 porasla cena parking što jeftiniji do 230000 eura (97)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>