• GoHome Professional
lift barem 70 m2 što jeftiniji porasla cena do 270 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift barem 70 m2 što jeftiniji porasla cena do 270 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift barem 70 m2 što jeftiniji porasla cena do 270000 eura novogradnja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift barem 70 m2 što jeftiniji porasla cena do 270000 eura novogradnja zadnjih 14 dana" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 2.612 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 185.440 € na 200.050 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.050 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 185.440 €
23.05.2026 - 200.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 86 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.000 € na 236.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
13.05.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>