• GoHome Professional
lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji pala cena

  • Za upit "lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALEKSINAC, 28.000 €, 126,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
10.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.500 € na 48.410 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 48.410 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 50.500 €
01.05.2026 - 48.410 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko tražite sigurno ulaganje ili idealno mesto za pokretanje sopstvenog biznisa, ovaj lokal predstavlja priliku koju ne treba propustiti. Smešten u samom srcu Novi Sad ovaj poslovni prostor nudi kombinaciju prestižne lokacije i izuzetnog potencijala. Lokal se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DONJE VLASE, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji pala cena (189)
  • lift do 1900 eura/m2 što jeftiniji pala cena (169)
  • lift 1.sprat što jeftiniji pala cena (63)
  • lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji (387)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.