• GoHome Professional
lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji

  • Za upit "lift 1.sprat do 1900 eura/m2 što jeftiniji" pronađeno 239 nekretnina - prosečna cena 1.490 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.195 €, 42,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 42,13m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18680 Prodaje se lux jednoiposoban stan 40m2 na top lokaciji kod novog Maxija u Beočinu. Zgrada se nalazi na samom ulasku u Beočin. Zgrada je stara 1,5 godinu. stan ima jednu odvojenu sobu sa plakarom.Stan se prodaje sa novim nameštajem koji je radjen po meri stana.Stan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CSavršena investicija-novogradnja! Na prodaju odličan stan od 43m² u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini centra Stare Pazove. San se nalazi na prvom spratu od ukupno pet. Struktura stana: hodnik, kupatilo, trpezarija sa dnevnom sobom, spavaća soba, terasa i dodatna praktična....

 
 
 
  Stan, BRUS, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzeću, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95459, I/, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzecu, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.000 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Jednosoban stan 40 m2 na Odličnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu u starijoj zgradi bez Lifta i Terase,ulične je orijentacije ima jednu sobu,predsoblje,kuhinju koja je urađena od terase i kupatiloIma Izvesnog UlaganjaParking je pored zgrade.Može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na prvom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je neuseljavan stan površine 37m², smešten u novoizgrađenoj zgradi u naselju Snežnik u Vrnjačkoj Banji. Zgrada je moderno opremljena i poseduje lift i obezbeđen parking. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od osvetljenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od 42 m2. u novoj zgradi u centru Srbobrana. Dvosoban stan, na 1. spratu. Ima odvojenu sobu. Stan je dobro prirodno osvetljen. U sklopu zgrade ima rampu, komforan lift, ostavu u podrumu zgrade. 180m od centra Srbobrana, 500m do kanala. Stan je prazan. U stanu ostaju....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 72.200 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.860 €, 41,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.900 €, 49,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Stare Pazove, 49m², novogradnja U ponudi stan od 49m² u modernoj novogradnji, na odličnoj lokaciji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom i raspolaže sa: kupatilom, spavaćom sobom (izlaz na terasu), dnevnom sobom (takođe izlaz na terasu), kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 73.950 €, 51,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 51 kvadrat, lepog rasporeda na prvom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Apartman na Kopaoniku, u Brzeću, 1.5, 41m2, terasa 4m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen za korišćenje i uknjižen. Poseduje Smart TV, KTV, optički internet. 500m udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014.....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dvosoban stan ukupne površine 55m2 + terasa 9m2 + špajz 2m2, na 1. spratu stambene zgrade u Nacijama. Zgrada poseduje 2 lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Stan poseduje CG i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.500 €, 49,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez ulaganja, na idealnom prvom spratu, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu koja se zatvara roletnama, odvojene spavaće sobe, kupatila, ostave- garderobera, i hodnika. U stanu ostaje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 77.000 €, 49,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Mladenovcu, površine 49m2 na prvom spratu novoizgrađene stambene zgrade sa liftom. Stan je kao i zgrada uknjžen sa upotrebnom dozvolom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zaista lepe terase. Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.450 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41002, 063 555 832 Zoran, Uknjižen jednoiposoban stan na Novom naselju u starijoj zgradi iz 1980. godine koja se odlično održava. Renovirano sve osim stolarije, mali računi, terasa, prvi sprat, 2 lifta. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.295 €, 44,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov - dvosoban, ma 1.spratu Petrovaradin, Alibegovac. Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 78.800 €, 45,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, dvosoban na 1.spratu. Alibegovac. https://win-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-alibegovac/552154 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.650 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 79.900 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, dvosoban stan, u solidnom stanju, nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi bez lifta, u neposrednoj blizini palilulske pijace. Sastoji se iz komforne dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu, uvučene kuhinje u sklopu sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.990 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.600 €, 45,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.840 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi 2.5 ukupne površine 61.70m2 na prvom spratu Novogradnje u naselju Stara Pazova od samog centra 600m. Građevinska dozvola. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.490 €, 44,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44,25m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....