• GoHome Professional
do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji do 2200 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji do 2200 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji do 2200 eura/m2" pronađeno 302 nekretnina - prosečna cena 1.791 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.985 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 66m2 na Limanu 3, u blizini Limanskog parka, koji poseduje dnevni boravak, trpezariju, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo i ostavu. Nalazi se na desetom spratu, zgrade sa dva lifta. Pogled koji se pruža iz stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.000 €, 66,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000 + 3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar / Stanica, 66 m2 , trosoban, peti sprat ( ne i poslednji). Odličan raspred, gde se u svaku prostoriju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 zadnjih 7 dana što skuplji do 2200 eura/m2'
96.600 €
151.200 €
150.000 €
  Stan, BATAJNICA, 151.800 €, 63,25 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je kvalitetna novogradnja smeštena u mirnom delu naselja Batajnica, u ulici Bosanske Krajine. Stanovi su različitih struktura, sa odlično iskorišćenim prostorom, puno prirodnog svetla i modernim rasporedom prostorija. U gradnji se koriste kvalitetni materijali: PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 62 m2 na prvom spratu sa 2 terase, tavanom iznad stana i ostavom. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 149.380 €, 62,24 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 147.000 €, 63,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno lep i funkcionalan stan u novogradnji sa urednom Građevinskom dozvolom i tehničkim prijemom koji je u toku. Sastoji se od hodnika, prostranog kuhinjsko- trpezarijskog "open space" koncepta prostora sa dnevnim boravkom i izlaskom na izuzetno prostranu lođu stvorenu za hedoniste....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 145.200 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 66 kvm, na petom spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ). Sastoje se od hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dečije sobe, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i terase. Stanovi su orijentisani ka....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.530 €, 60,22 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.646 €, 63,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.600 €, 62,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja komfornog dvosobnog stana – Stara Detelinara Prodaje se komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda i pogodan za renoviranje prema sopstvenim željama. Ima veliku zastakljenu terasu koja nije uračunata u kvadraturu, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.976 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64,08 m², sa izuzetno funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera i terase koja pruža dodatnu udobnost. Smešten je na mirnoj i zelenoj....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 61,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Vašarište , koristi se kao stambeno - poslovni objekat, od 61 kvm u osnovi i 2,14 ari placa. Sastoji se od suturena - jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje i niše, i prizemlja pretvorenog u poslovni prostor koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Poseduje prostran dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa ostavom, spavaću sobu (takođe ima izlaz na terasu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.990 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo svetao stan izvanredne strukture, okružen parkovima i zelenilom - prava oaza mira. Stan je u blizini državnih i privatnih vrtića, škola, Maksija i svih drugih infrastrukturnih sadržaja koji se nalaze na dohvat ruke. Odlično je povezan sa svim delovima grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 138.600 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 63m2 na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i nije na poslednjem spratu. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u Žarkovu – lux renoviran, mirna lokacija Prodaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u mirnom delu Žarkova, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve komforne spavaće sobe, prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 134.400 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je klasičan dvosoban stan na jednoj od traženijh lokacija na Bulevaru Nemanjiića kod Zone I. Površine je 58m2 (52m2+6m2 terase), nalazi se na VIII spratu (nije poslednji) stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 133.000 €, 56,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102596, cena nekretnine je 133.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Avijacija, 56 m2, dvosoban, prvi sprat. Prostrana dvosobna nekretnina u neposrednoj blizini NEW HOSPITAL bolnice. Stan uknjižen jedan kroz jedan, mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Bulevaru Nemanjića – lokacija koja se traži! Ako vam je važna dobra lokacija, funkcionalan raspored i stan bez dodatnih ulaganja – ovo može biti prava prilika. ✔️ 60m² (57m² grejne površine + terasa) ✔️ Visoko prizemlje ✔️ Renoviran stan ✔️ Komforna dnevna soba sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.978 €, 63,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan površine 62.37 m2 na izuzetnoj lokaciji, u visokom prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Stan je otvorenog tipa, sa fleksibilnim rasporedom koji omogućava različite namene, bilo da je reč o nekoj vrsti uslužne delatnosti ili kao investicija. Kupovina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 55m2 plus terasa oko 7m2, na desetom spratu u zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stan je prvobitno bio dvosoban ali je trpezarija pretvorena u spavaću, moguće je stan vratiti u prvobitno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Matice srpske Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Jajincima 66m2 Na prodaju – Nov stan 66m² + 10m², Jajinci – spomen park Prodaje se potpuno nov, funkcionalan i svetao stan u Jajincima, u blizini Spomen-parka Jajinci. Ova mirna lokacija idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, ali uz odličnu povezanost sa centrom....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom srcu Obrenovca, u okviru jednog od najluksuznijih poslovno-stambenih kompleksa koji čini šest modernih zgrada, nalazi se lokal koji spaja vrhunsku arhitekturu i miran poslovni ambijent. Kompleks je osmišljen tako da pruža maksimalan komfor i funkcionalnost, uz obilje zelenih....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.900 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan uknjižen 56m2 (poda 64m2 zbog kosina) sa ostavom na istom spratu od 2m2. Stan se nalazi u jednoj od najboljih zgrada u Novom Sadu, sa granitnim stepeništem, kovanom ogradom i sigurnosnim vratima visokog kvaliteta, na Bulevaru Slobodana Jovanovića. Odmah pored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.900 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 59m2 na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na 8. spratu stambene zgrade sa liftom i nije na poslednjem spratu. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, Centar, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Toplo preporučujemo prijatan, komforan, svetao, dvoiposoban stan, korisne površine 59 m2 + terasa + lodja na 4. spratu dobro održavane zgrade od 9 spratova, u centru Šapca. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije; komforno kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.395 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 1.5km od Termala, prodaje se trosoban stan u novoj, modernoj poslovno - stambenoj zgradi. Stan ima lep pogled na šumu i dobija dosta svetlosti. Odličan raspored: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, komforna terasa, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101872 - Cena je 120 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Adicama. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i ograđenog dela dvorišta sa šupom, oko 60m2 na korišćenje. Grejanje je etažno na lični, elektrokotao i invertersku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 301)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>