• GoHome Professional
do 60 m2 do 380000 eura pala cena klima Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 380000 eura pala cena klima Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 380000 eura pala cena klima Zadnjih 14 dana uknjižen

  • Za upit "do 60 m2 do 380000 eura pala cena klima zadnjih 14 dana uknjižen" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 3.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 217.000 €
27.02.2026 - 212.000 €
03.04.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2. 0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi sa malim brojem stanova. Prostorije: ulazni deo, kupatilo, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, a na galeriji je spavaći prostor. Grejanje u stanu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
29.04.2026 - 207.000 €
22.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Kvalitetan i funkcionalan dvosoban stan, u soliteru na uglu Bulevara....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 212.000 € na 199.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 199.000 €, 45,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 212.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica Profesorske kolonije, nadomak Botaničke bašte Jevremovac, prodaje se izuzetno prijatan stan. Ova nekretnina predstavlja spoj mirne mikrolokacije i gradske dinamike – idealna za one koji žele centar grada, ali bez gradske buke. Na poslednjem, petom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 380000 eura pala cena klima zadnjih 14 dana uknjižen'
190.000 €
170.000 €
170.000 €
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 185.000 € na 169.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 44,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu ulice Svetozara Markovića, između Njegoševe i Krunske. Ova epicentralna lokacija je infrastrukturno kompletno razvijena, pa se sve što je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 152.000 €
13.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovića ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvorištu zgrade ima parking za stanare zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 152.000 €
15.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovica ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvoristu zgrade ima parking za stanare zgrade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 138.990 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 138.990 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 145.000 €
22.05.2026 - 138.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan na Vidikovačkom vencu, nadogradnja iz 2007. godine. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen je na 58 m², bez tereta i zabeležbi, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita, a takodje i putem kredita....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.000 € na 132.600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 132.600 €, 48,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 132.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miljana Miljanića, 2/3, gas, uknjižen-Stvarna površina-48m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u ulici Miljana Miljanića, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice, veoma....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 135.000 € na 131.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 131.000 €, 36,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 143.000 € na 128.750 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 43,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 138.380 €
04.02.2026 - 135.000 €
18.02.2026 - 143.000 €
22.05.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan, smešten u mirnoj i kvalitetno građenoj zgradi sa dobrom izolacijom i urednim održavanjem. Dvorišna orijentacija obezbeđuje mir, tišinu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.700 € na 125.700 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.700 €, 36,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 129.700 €
15.05.2026 - 127.700 €
22.05.2026 - 125.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlicna gradnja. Grejanje: GAS. Moze kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 127.700 € na 125.700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.700 €, 36,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 129.700 €
13.05.2026 - 127.700 €
20.05.2026 - 125.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. CARA DUŠANA, 36 m2, namešten, uknjižen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA. Kvalitetan stan. Kvalitetan investitor, odlična gradnja. Grejanje: GAS. Može kredit. U okviru zgrade se moze iznajmiti parking. Pozicija:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 125.000 €
15.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 120.400 € na 116.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.500 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.400 €
15.05.2026 - 116.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju, ulica Seljackih buna. Prvi sprat. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila terase i ostave na terasi. Uknjizen......

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.900 € na 114.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 114.900 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 124.999 €
11.03.2026 - 119.900 €
13.05.2026 - 114.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjižen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvoetažni stan površine 43 m² (realnih), sa dodatnim galerijskim prostorom.Sastoji se iz : prizemlja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 117.500 € na 113.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.000 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €
20.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
15.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
22.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 61.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 61.900 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 65.000 €
23.05.2026 - 61.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna garsonjera. - Kompletno nameštena. - U odličnom stanju. - Idealna kao investicija! . - Uknjižen na 24 m2. - Ima svu potrebnu dokumentaciju. . - Odlična iskorišćenost prostora. - Poseduje ulazni hodnik. - Izdvojena kuhinja. - Komforan toalet. . - Zgrada iz 2009. godine.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 62.000 € na 60.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 62.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskoriscen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 62.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 62.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odličnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskorišćen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 35.000 € na 28.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 25,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>