• GoHome Professional
do 60 m2 do 2900 eura/m2 što jeftiniji Najnovije o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2900 eura/m2 što jeftiniji Najnovije o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2900 eura/m2 što jeftiniji Najnovije opremljen

  • Za upit "do 60 m2 do 2900 eura/m2 što jeftiniji najnovije opremljen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 42,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko ste u potrazi za stanom koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za odmor i opuštanje, onda je stan u neposrednoj blizini bazena “Vinarija Grabak” pravi izbor za Vas. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu i terasu. Kao i parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 15.700 €, 30,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U ŠIREM CENTRU GRADA, POVŠRINE 30-AK M2, KOMUNALNO OPREMLJENA. STRUKTURA KUĆE: HODNIK, KUPATILO, KUHINJA, SPAVAĆA I DNEVNA SOBA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 17.000 €, 38,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 30m² na placu 18 ari – Zrenjanin, pored kanala DTD Na prodaju kuća površine 30m² na prostranom placu od 18 ari, smeštena u mirnom delu Zrenjanina, neposredno uz kanal DTD – idealna lokacija za odmor, vikendicu ili voćnjak. Objekat je funkcionalan i kompletno opremljen za boravak,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2900 eura/m2 što jeftiniji opremljen (5155)
  • do 60 m2 do 2900 eura/m2 što jeftiniji najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com