• GoHome Professional
do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 eura novogradnja što veći porasla cena

  • Za upit "do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 eura novogradnja što veći porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.299 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • luksuzan
    • klima
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 148.764 € na 151.800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 151.800 €, 61,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.764 €
22.05.2026 - 151.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130732, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,07m2 i 10,34m2. 2 KUPATILA: 8,15 m2 i 8,15 m2. Dnevni boravak 16,01 m2 . I prelepa terasa od 4,19 m2. Stan je dvostrano okrenut sto mu daje poseban....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 108.560 € na 117.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 117.900 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 108.560 €
20.05.2026 - 117.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto ispred zgrade U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 124.950 €
22.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 eura novogradnja što veći porasla cena'
90.000 €
98.125 €
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 88.800 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 98.360 € na 112.950 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 112.950 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 98.360 €
23.05.2026 - 112.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 76.330 € na 88.580 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 40,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 76.330 €
19.05.2026 - 88.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 44.200 €
23.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>