• GoHome Professional
do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 eura

  • Za upit "do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 eura" pronađeno 547 nekretnina - prosečna cena 2.182 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lift
    • interfon
    • podno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MALI MOKRI LUG, 193.500 €, 65,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju - Nova Detelinara , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Na prodaju je trosoban stan na Novoj Detelinari, kompletno opremljen nameštajem rađenim po meri radi maksimalne iskorišćenosti prostora. Enterijer....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 183.500 €, 62,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fantastičan, kompletno renoviran stan na jednoj od najfunkcionalnijih i najtraženijih lokacija u gradu. U besprekornom je stanju, apsolutno bez ikakvih dodatnih ulaganja, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetan raspored prostorija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana do 220000 eura'
179.900 €
179.900 €
190.000 €
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen trosoban stan u prelepom delu naselja sa dosta zelenih površina. Stan ima odličan raspored prostorija. Idealan je za višečlanu porodicu. Prirodni položaj i dobri sadržaji daju prednost življenju u ovom delu grada, posebno u letnjim mesecima. U skorije vreme stan je renoviran,promenjene....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 192.000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U okviru prestižnog kompleksa Queen of Zlatibor nalazi se ovaj elegantan dupleks apartman površine 64 m2, idealan za uživanje i odmor tokom cele godine. Apartman je organizovan na dve etaže i odlikuje ga funkcionalan raspored. Na donjem nivou nalazi se moderan dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se moze kupiti i parking mesto posebno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 184.740 €, 61,58 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 61,58 m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.900 €, 62,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Čist i uredan ulaz. - Lift. - Podrum. • - Renoviran. - PVC stolarija. • - CG. - Klima uredjaj. • - Svetao i komforan. - Funkcionalan. - Adaptibilan u 2.5. - Odličan raspored. • - Dostupan je javni parking....

 
 
 
  Stan, BANJA, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna, zasebna polovina vile u samom srcu Mataruške Banje, koja se sastoji od dva nezavisna, moderno opremljena i uveliko razrađena apartmana za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Prazan Spratnost Visoko prizemlje Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 66,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u novoj zgradi, malo korišćen, sa vrhunskim završnim detaljima i moderno dizajniranim enterijerom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 66m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovan i dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 175.470 €, 58,49 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 58,49 m2.

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Karaburmi - četiri kuće u nizu, svaka sa po četiri stana i garažama, na jednoj od najlepših lokacija na Karaburmi. Prodaje se dvosoban stan površine 59,18 m2 na prvom spratu stambenog objekta koji je u izgradnji. ALU stolarija sa troslojnim niskoemisionim staklima/električne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.900 €, 59,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan stambeni kompleks na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Telep. Objekat se izdvaja kombinacijom kvalitetne pozicije, modernog dizajna i pažljivo izvedenih građevinskih radova, što ga čini odličnim izborom za stanovanje. Kompleks je pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 171.100 €, 63,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan, izvorno dvoiposoban stan, u izuzetnom delu naselja Marije Bursać, neposredno uz park Jelovac. Pozicija zgrade i stana je odlična, bliziina prevoza, prodavnica, škole, obdaništa i slično. Idealan za miran porodični život. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran trosoban stan uknjižen na 58m2. Odličan stan, potpuno zdrav i svetao. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve komforne spavaće sobe. Stan se nalazi na četvrtom spratu četvorospratnice. Iznad stana urađena je hidroizolacija i termoizolacija,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban lux stan na top lokaciji – Banovo brdo U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban stan površine 58 m², smešten na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija na Banovom brdu. Stan je trostrano orijentisan, vrlo svetao i prijatan za život, sa odličnim rasporedom prostora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102640, cena nekretnine 170.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Liman I, dvosoban, 62m2, četvrti sprat. Komforan dvosoban stan u nadogradnji, rađenoj 2008.godine jednoj od najlepših ulica na Limanu I, minimalna ulaganja, pogled na zelenilo. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara-Cvetkova pijaca 3.5, 63m(uknjižen na 47m), vpr/3, EG, KATV, internet, interfon, parking Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, tri spavaće sobe, kupatilo i lođa. Komforan, funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Pre godinu dana u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Stan poseduje tri spavaće sobe, lodju, kupatilo, kuhinju i prostran dnevni boravak sa trpezarijom koji pruža osećaj komfora i topline. Odlično organizovan prostor, i idealan za porodični život, a može se lako prilagoditi porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Kamenogorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Olimp, Kamenogorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, TELEP, ILARIONA RUVARCA, TROSOBAN STAN, 61 m2 + PARKING MESTO Nudimo vam, ekskluzivno, fantastičan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2019.godine. U pitanju je izuzetno lepo koncipiran prostor u manjoj kvadaraturi. Ono što će vas kupiti na prvu, svakako je dnevni boravak širokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan na Telepu, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu uredne i održavane zgrade bez lifta. Raspored je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Dnevni boravak je prostran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 169.560 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 65,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari . Stan je na poslednjoj etaži, četvrti sprat sa liftom . Zgrada odlično zidana , stara sedam godina . Satn je orjentisan na dve strane . Odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 166.000 €, 62,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 62m2 na Limanu 3, na Bulevaru Cara Lazara. Stan je izuzetno komforan , odličnog rasporeda, i poseduje dnevni boravak sa trpezarijom iz kojeg se izlazi na terasu, odvojenu kuhinju sa ostavom i prirodnom ventilacijom, spavaću sobu, kupatilo i hodnik.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

ŽIVKA DAVIDOVIĆA – ZVEZDARA (KONJARNIK) U ponudi je izuzetno funkcionalan i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i uređenoj ulici Živka Davidovića, u naselju Konjarnik. Stan površine 55 m2 nalazi se na 3. spratu od ukupno 3 sprata u održavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, terasa, etažno grejanje, parking, keš kupci. U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima. Stan se prodaje namešten, sa svim....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,25 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 164.700 €, 61,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Opis nekretnine u Mirijevu. Stan u Mirijevu ima 61 m² i sastoji se od dve sobe. Nalazi se u zgradi koja ima parking ispred stana. Zgrada poseduje prilaz za kolica - rampu, interfon i lift, što olakšava pristup osobama sa decom. Lokacija stana je pogodna jer je u blizini svih potrebnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 452)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>