• GoHome Professional
do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplj - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplj - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji

  • Za upit "do 60 m2 do 2800 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji" pronađeno 598 nekretnina - prosečna cena 2.184 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 4.sprat
    • namešten
    • 2.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.377 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 47.48 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

HITNO,uknjižen, 2.0 soban salonac ( 2.8 m ) u mirnoj ulici . Stan je u izvornom stanju i pripremljen za adaptaciju. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe kuhinje,kupatila,wc-a,ulaznog hodnika kao i šupe u dvorištu. Odličan kako za život tako i kao investicija. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan 1.5 stan smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, neposrednoj blizini Doma zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 114.975 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kupovina u fazi pretprodaje pruža vam priliku da obezbedite stan po povoljnijoj ceni pre završetka izgradnje, uz sigurnu investiciju i očekivani rast cene po kvadratu. U ponudi je stan u novogradnji na Pančevačkom putu, smešten u maloj porodičnoj zgradi u mirnom i prijatnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u gotovo novoj zgradi, odlično održavan, useljiv bez ulaganja.Odlično pozicioniran, nedaleko od vrtića, škole, prodavnica, gradskog prevoza. Saobraćajno odlično povezan. Cena nije fiksna. Čekamo Vašu ponudu. Vredi kupiti, naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 112.616 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi troiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Sportova Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u prizemlju novije zgrade, pozicioniran tako da je u nivou prvog sprata (nije klasično prizemlje u niovu ulice). Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i prodaje se sa nameštajem, pa je idealan za brzo useljenje ili kao investicija za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.500 €, 57,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 57m2, na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića u zoni 1. Zbog svoje lokacije, stan je odlična investicija kako za buduće izdavanje, tako i za život. Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.460 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu jednog od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca nalazi se stan koji spaja miran ambijent, savremenu arhitekturu i vrhunski kvalitet izrade. Ceo kompleks je zamišljen kao moderna oaza okružena zelenilom, sa brojnim prodavnicama, sportskom halom, teniskim terenima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.240 €, 41,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U centru Zlatibora u luksnuznom kompleksu Kalman Zlatibor centar, prodaje se namešten jednoiposobni apartman, koji vlasnik u dogovoru sa recepcijom Kalmana može izdavati u vreme kada ne boravi u njemu. Apartman vam omogućava da uživate u svim sadržajima koje Zlatibor nudi, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan koji se nalazi u širem centru grada , kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase . Stan se prodaje je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Radovana Simića-Cige.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 45m², koji se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i potpuno ograđene terase. Dnevna soba po potrebi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u Bresnici ( deo iznad nadvožnjaka), korisne površine 103 kvm ( 38 kvm - uknjiženo kao poslovni prostor + 64 kvm - galerija), do glavne ulice , mogućnost grejanja na gas ( postoji priključak). Sastoji se od prizemlja ( dve prostorije) i sprata (galerije ) jedna prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjizen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodican zivot, tako i za izdavanje. Strukturu stana cine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Nalazi se u zgradi iz 2015. godine, na 4. spratu od ukupno 6. Stan je odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, i prodaje se sa stvarima unutra. Grejanje je centralno, na kalorimetar, pa se plaća po utrošku. Površina stana je 51 m², a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju veoma lepo održavan i funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, u ulici Ulica Jovana Isailovića. Nekretnina je dobro očuvana, odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Odlikuje je veoma dobra struktura i maksimalno iskorišćen prostor. Sama struktura sastoji....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan, održavan i kompletno namešten dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Kotežu, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, a njegova najveća prednost, pored funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan 57m 2 na prvom spratu stambene zgrade u naselju Kotež na opštini Palilula. Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke. Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u kući se nalazi u centru grada površine 60 kvm ( na licu mesta 77 kvm ), pripadajući plac od 1,99 ara, sa etažnim grejanjem na struju - mogućnost uvođenja centralnog gradskog grejanja. Sastoji se od hodnika, kupatila,kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe , unutrašnje stepenište.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan apartman na Zlatiboru u neposrednoj blizini Gondole i jezera.. Apartman je površine 37m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Apartman se prodaje kompletno namešten. Uz kupovinu stana se dobija i obezeženo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.000 €, 44,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 109.000 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran dvoiposoban stan u ulici Moše Pijade, na odličnoj lokaciji u širem centru Pančeva. Stan se nalazi na trećem spratu manje, novije zgrade sa svega 4 stana, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatan ambijent za život. Uknjižen je na 58 m²,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvorištem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, urađena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa dva ulaza i mogućnošću pregradnje ili organizacije kao....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 108.273 €, 64,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan površine 40m2 u jednom od najtraženijih delova Novog naselja. Stan se nalazi na prvom spratu održavane zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što garantuje mir, tišinu i potpunu privatnost. Izuzetno funkcionalan raspored, maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 107.725 €, 43,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak, spavaca soba, open space kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 106.664 €, 39,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak sa open space kuhinjom (19.05m2),....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 468)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>