• GoHome Professional
do 60 m2 do 2800 eura/m2 najnovije podrum interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 najnovije podrum interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2800 eura/m2 najnovije podrum interfon

  • Za upit "do 60 m2 do 2800 eura/m2 najnovije podrum interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 177.000 €, 64,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom delu naselja Labudovo brdo, na opštini Rakovica. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna i srednja škola, kao i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 176.700 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 3.0, 74m2(terasa 10m2), VPR/11, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. Komforan trosoban stan, pogodan za višečlanu porodicu kao i za starije osobe s obzirom da je na visokom prizemlju. U neposrednoj blizini vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/6, TA, podrum, interfon, telefon, klima. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji na Karaburmi, nedaleko od Mirijevskog bulevara. Stan je dvostrano orijentisan, visina do prozora je 2.20m. Ispod stana su stanovi. Stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2. 0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2025 - 180.000 €
29.07.2025 - 165.000 €
20.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Parking Interfon Podrum Pera Ćetkovića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 180.000 €
01.08.2025 - 165.000 €
20.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Konjarnik, Karla Lukača, 56m2 ------------------------------------------------------ 56m2, 2.5, 5/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, uknjižen. Stan za svaku preporuku - odlična lokacija po pitanju infrastrukture i saobraćajne povezanosti sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 22,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa terasom i krovnom terasom – Grbavica, Novi Sad *Prodaje se svetla i funkcionalna garsonjera od 22 m² na četvrtom spratu u mirnom i uređenom delu Grbavice. Idealna za život ili kao investicija za izdavanje. *Osnovne karakteristike: *Površina: 22 m² + terasa + terasa na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 62m2( terasa 8m2), CG, XI/XII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 54m2. Na prodaju stan u Ohridskoj ulici u mirnom delu naselja Save Kovačević. Zgrada je dobro održavana, poseduje dva lifta. Oko zgrade se nalazi dosta zelenih površina, kao i nezoniranog parking prostora.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2800 eura/m2 podrum interfon (259)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>