• GoHome Professional
do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena 1.sprat

  • Za upit "do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena 1.sprat" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 63.000 € na 59.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 59.000 €, 23,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
13.03.2026 - 69.000 €
27.03.2026 - 63.000 €
22.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Petrijevski potok, iza bolnice. Zgrada sagrađena pre 10-15 godina. Prvi sprat sa liftom. Stan ima uknjiženih 23m2 i isto toliko neupisanih kvadrata, ukupno 47-48m2. Grejanje u ovoj zgradi je na struju. Bez ulaganja, odmah useljiv. Prednost imaju keš kupci dok se eventualno ne upiše....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 96.000 € na 94.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 94.000 €, 53,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 96.000 €
22.05.2026 - 94.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan je smešten na prvom spratu stambene zgrade i predstavlja idealnu priliku za porodični život i/ili investiciju. Strukturu stana čine sledeće prostorije:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 182.300 € na 173.040 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 173.040 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 182.300 €
20.05.2026 - 173.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan trosoban stan u mirnoj ulici kod Bulevara patrijarha Pavla – kompletno namešten, parking/garaža opcija---Agencijska šifra 1007987.Prodaje se moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na početku mirne sporedne ulice, uvučen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena 1.sprat'
125.000 €
125.000 €
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan 1.5 stan smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, neposrednoj blizini Doma zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>