• GoHome Professional
do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana klima vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana klima vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana klima vrt porasla cena

  • Za upit "do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana klima vrt porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 85.840 € na 97.440 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.440 €, 46,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 85.840 €
20.05.2026 - 97.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 46,40m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.350 € na 139.650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 139.650 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €
20.05.2026 - 139.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.700 € na 90.300 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 90.300 €, 43,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €
20.05.2026 - 90.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 82.900 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 82.900 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 108.560 € na 117.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 117.900 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 108.560 €
20.05.2026 - 117.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto ispred zgrade U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 86.240 € na 98.560 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.560 €, 49,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 86.240 €
22.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po + P + 3. Ukupno 9 stanova. Kvadrature stanova su od 24m2 do 50.70m2. Funkcionalan raspored stanova. Odlična osvetljenost i orijentacija. Lokacija....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.750 € na 98.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.750 €
22.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana klima porasla cena (16)
  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana klima vrt (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>