• GoHome Professional
do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana interfon p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana interfon p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana interfon porasla cena što veći do 260000 eura

  • Za upit "do 60 m2 do 2700 eura/m2 zadnjih 7 dana interfon porasla cena što veći do 260000 eura" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.439 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 110.000 € na 130.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 120.000 €
19.05.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 120.000 € na 130.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 44.200 €
23.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>