• GoHome Professional
do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 427 nekretnina - prosečna cena 2.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • podno grejanje
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam potpuno nov, jednoiposoban stan sa gratis dvorištem od 16 m². Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 100 metara od Najlon pijace i JKP „Gradsko zelenilo“, dok je tržni centar BIG udaljen oko 2 km, a centar Novog Sada svega 3,5 km. Stan je upravo završen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na trazenoj lokaciji na Adicama. Uknjizeno je kao garaza, pa je kupovina moguca samo za gotovinu. Izuzetno niski troskovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu. Prodaje se sa namestajem i uredjajima. Moguca je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na traženoj lokaciji na Adicama. Uknjiženo je kao garaža, pa je kupovina moguća samo za gotovinu. Izuzetno niski troškovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu.Prodaje se sa nameštajem i uređajima. Moguća je prijava....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.181 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 36.400 €, 28,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom. Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 20 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 58.000 €, 29,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne prateće infrastrukture koja garantuje udoban i kvalitetan život. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se bazeni, Vivo šoping centar,....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 52.500 €, 29,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan apartman površine 29 m², smešten na II spratu apartmanskog kompleksa na jednoj od traženijih lokacija na Zlatiboru. Struktura apartmana je pažljivo osmišljena kako bi maksimalno iskoristila prostor, što ga čini idealnim kako za lični boravak, tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 54.545 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 52.190 €, 30,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, prodaje se jednosoban stan od 30m2 na IV spratu, mogućnost adaptacije u jednoiposoban, istočne orijentacije .Nije zadnji sprat. Sjajna lokacija, blizina sajma, više autobuskih linija, zgrada okružena zelenilom. Odmah useljivo, uknjiženo! Agencijska oznaka 1008796.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 49.599 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno - poslovni kompleks "White Hill" je mesto gde se prepliću tradicionalno i moderno kreirajući spoj autentične i moderne arhitekture, mesto koje pruža mir i udobnost života, a na samo 25 minuta od gradske vreve. Budućim stanarima investitor garantuje veću udobnost stanovanja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 31 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao butik. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 65.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.500 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je lepa garsonjera sa galerijom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, toaleta i galerije koja je predviđena kao prostor za spavanje. Mikro lokacija pruža sve neophodne sadržaje za udoban život. U neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice linija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.999 €, 32,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

MIRAVAL je iako otvoren, jedinstveni kompleks pruža vam sve prednosti kondominijuma. Ono što Miraval Residences izdvaja od svih ostalih jeste podzemna garaža, dovoljno parking prostora za sve stanare i posetioce u svakom trenutku.Time je prvi nivo kompleksa rasterećen i pročišćen,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 73.000 €, 32,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal na Novom naselju u jednoj od najprometnijih ulica. Uknjižen na 24m2, dok u stvarnosti ima 32m2. U lokalu su zakupci i plaćaju kiriju 300e. Odlična investiciona prilika. Agencijska provizija uključena je u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225 Luka....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 60.800 €, 32,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MEDAKOVIĆ 1 - UKNJIŽEN 1.0 STAN SA ODLIČNIM POTENCIJALOM! Kontakt: +381668091211 CENA: 89.900€ Lokacija: Beograd – Voždovac – Medaković 1, sprat VPR/3 Površina: 32 m2 Struktura: Jednosoban stan koji se sastoji od: - dnevno/ spavaće sobe; - kuhinje sa trpezarijom; - kupatila; - ulaznog....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prelep, svetao i funkcionalan stan površine 33m², smešten u mirnom i prijatnom delu naselja Krnjača — idealan kako za život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan odiše toplinom i prijatnom atmosferom, veoma je lepo osvetljen prirodnom svetlošću tokom dana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.800 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lep, mali jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici punoj zelenila, u blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade od ukupno 6 spratova. Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.200 €, 33,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kopaoniku, u prepoznatljivoj zgradi savremene arhitekture i modernog dizajna, nalazi se kompletno opremljen apartman – spreman da ispuni sve kriterijume savršenog planinskog utočišta. Idealan je kako za lično uživanje, tako i kao investicija....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U blizini centra Zlatibora u ulici Jovanke Jeftanović, koja je veoma široka i mirna, bez velike saobraćajne gužve, nalazi se ova divna i veoma praktična nekretnina površine 33 m2, koja obezbeđuje sve ono što Zlatibor nudi - mir, konfor, a uz to blizinu svih potrebnih sadržaja. Ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman IV, 70.000 €, 33,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132498, PR. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad - Liman 4 | Prodaja · 33m² · 70.000€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132498, PR. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 77.000 €, 34,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča po strukturi jednoiposoban ukupne površine 34,29 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 34 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: starogradnja Sprat: 1 Ukupno Spratova: 6.

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 77.000 €, 34,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča po strukturi jednoiposoban ukupne površine 34,29 m2. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80.155 €, 35,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 35 kvm, u visokom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem (kalorimetar). Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao salon lepote. Lokal ima dva ulaza (iz tržnog centra i sa ulice). UKNJIŽEN....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan, prodaje se namešten, dvostrano orijentisan, svetao, sunčan. Odličan kako za život tako i kao investicija. Stan uknjižen na vlasnika. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo spojen sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - B. Krsmanovića, prodaje se 1.5 stan, 35m2, na 10 spratu od 10 u zgradi sa liftom(ide do 8.). Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Prodaje se se polunamešten. Trenutno je moguća kupovina samo za gotovinu.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 53.550 €, 35,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 428)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>