• GoHome Professional
do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 426 nekretnina - prosečna cena 2.040 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • renovirano
    • 1.sprat
    • dve lođe
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo ulični Lokal na Detelinari,Janka Čmelika,blizina škole,obdaništa, gradskog prevoza,lokal ima dve prostorije,sanitarni čvor,može za kancelarije, ordinacije,orodavnica,frizerski,kozmetički salon,solarijum . . . .uknjižen. trenutno je u zakupu,može da se preuzme podstanar.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN 2.5 STAN NA KOŠUTNJAKU! Kontakt: +381668091211 Cena: 138.000 € Lokacija: Rakovica - Košutnjak, sprat 7 Površina: 53 m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevne sobe sa trpezarijom; - spavaće sobe; - kuhinje; - kupatila; - toaleta; - ulaznog hodnika;....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2600 eura/m2 zadnjih 7 dana'
103.000 €
103.000 €
103.000 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 65,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari . Stan je na poslednjoj etaži, četvrti sprat sa liftom . Zgrada odlično zidana , stara sedam godina . Satn je orjentisan na dve strane . Odličnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 96.200 €, 37,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u pretprodaji, u jednoj od najperspektivnijih novogradnji na Novom Beogradu. Sa svojih 37 kvadrata pažljivo organizovanog prostora, ovaj stan nudi upravo ono što je danas najtraženije — funkcionalnost, komfor i moderan stil života. Ulazni prostor vas vodi ka dnevnoj....

 
 
 
  Stan, BANJA, 119.000 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, namešten dvosoban stan u naselju u Višnjičkoj banji, u blizini kompleksa Sunnyville, smešten u mirnom i prijatnom delu ovog kraja. Stan je veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, sa lepim pogledom na Dunav. Prostor je funkcionalno organizovan, sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.750 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten duplex 50m² u novijoj zgradi – Telep Na prodaju moderan duplex stan površine 50 m², smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Telepu. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, a poseban osećaj privatnosti i komfora pruža činjenica da se u stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvosoban stan površine 48 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji koja budućem vlasniku pruža potpun komfor i praktičnost svakodnevnog života. Stan je kompletno namešten i opremljen, što omogućava useljenje bez....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 3.0 STAN 63.31 m² Na prodaju trosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, rađen po visokim standardima moderne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina: 63.31 m² Cena: 164.606 EUR ✨ Karakteristike: Tarkett parket prve klase....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan koji se nalazi u širem centru grada , kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase . Stan se prodaje je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 52,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Vasaristu,u Kragujevcu, površine 52 m², po ceni od 133.000 evra. Stan se sastoji od dnevne sobe spojene sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Grejanje je na gas, što doprinosi udobnosti tokom cele godine. Nalazi se u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Komforan stan odlične jednosobne strukture, adaptibilan u dvosoban na više načina. Nalazi se u parkovskom delu naselja Braće Jerković, a takva mu je i orijentacija jugozapadna ka samom parku. Javni parking ispred ulaza. Stan je na VPR/6 spratova, visina do simsa 240 cm. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban, izuzeton funkcionalan stan na Julinom brdu. U svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Uknjižen na punu kvadraturu, pogodan za kreditne kupce. Izuzetno osvetljen. Stan je u izvornom stanju i zahtevaće renoviranje u daljoj budućnosti. Poseduje pripadajući podrum i....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 125.000 €, 49,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada u TPC Radnički, površine 46 kvm , u visokom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije , čajne kuhunje i toaleta.Kompletno renoviran, opremljen opremom za butik. UKNJIŽEN cena: 120.000 eura .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prelep, svetao i funkcionalan stan površine 33m², smešten u mirnom i prijatnom delu naselja Krnjača — idealan kako za život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan odiše toplinom i prijatnom atmosferom, veoma je lepo osvetljen prirodnom svetlošću tokom dana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 63.500 €, 25,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaja novog jednosobnog stana sa odvojenom kuhinjom koja ima svoj porozor tako da ima prirodne svetlosti i prirodnu ventilaciju , iz sobe se izlazi na divnu ograđenu terasu . mogućnost proširenja stana i dobijanja još jedne sobe. U kupatilu nove pločice i nove sanitarije. Samo gotovinski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 157.400 €, 62,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1035314 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan. Ova nekretnina nalazi se na 6 spratu u stambenoj zgradi kvalitetne gradnje sa liftom. Površina stana je 51m2, dvosoban je po strukturi i sastoji se od: hodnika, komfornog dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

HITNO,uknjižen, 2.0 soban salonac ( 2.8 m ) u mirnoj ulici . Stan je u izvornom stanju i pripremljen za adaptaciju. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe kuhinje,kupatila,wc-a,ulaznog hodnika kao i šupe u dvorištu. Odličan kako za život tako i kao investicija. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 151.000 €, 60,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

-Direktna prodaja stanova svih struktura na atraktivnoj lokaciji -Pouzdan investitor i izvođač radova - visok kvalitet gradnje - moderan dizajn - dugoročna vrednost i održivost -Cena od 2450€/m2 do 2650€/m2 + PDV (u zavisnosti od strukture i spratnosti stanova) Zašto Sremska Kamenica:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 107.725 €, 43,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak, spavaca soba, open space kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji Karaburme, više autobuskih linija, super marketa, škola, vrtića Stan je svetao i dvostrano je orjentisan. Odvojena spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na komfornu terasu (zastakljena). Grejanje je na struju i imaju dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Radovana Simića-Cige.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i ostavu. Postoji terasa sa pogledom na ulicu. Grejanje etažno na gas,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih delova grada, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je funkcionalno organizovan na dva nivoa. Na donjem nivou nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan. U blizini skola, vrtica, gradskog prevoza, prodavnica, Mogucnost renoviranja po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban (2.0) stan u ulici Stojana Ljubičića, u mirnom i porodičnom delu Jajinaca. Stan se nalazi u zgradi iz 2018. godine, na drugom i ujedno poslednjem spratu (2/2), što obezbeđuje dodatni mir, privatnost i prelep, otvoren pogled. Stan je funkcionalne strukture 2.0,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan.U blizini škola, vrtića, gradskog prevoza, prodavnica,Mogućnost renoviranja po želji kupca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan od 57.80 m2 + dvorište 57m2 na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je komforan i prostran funkcionalnog rasporeda i idealan za porodičan život. Uz stan se prodaje i garaža, što je velika prednost na ovoj lokaciji. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.999 €, 32,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

MIRAVAL je iako otvoren, jedinstveni kompleks pruža vam sve prednosti kondominijuma. Ono što Miraval Residences izdvaja od svih ostalih jeste podzemna garaža, dovoljno parking prostora za sve stanare i posetioce u svakom trenutku.Time je prvi nivo kompleksa rasterećen i pročišćen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Sonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajucu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 114.975 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kupovina u fazi pretprodaje pruža vam priliku da obezbedite stan po povoljnijoj ceni pre završetka izgradnje, uz sigurnu investiciju i očekivani rast cene po kvadratu. U ponudi je stan u novogradnji na Pančevačkom putu, smešten u maloj porodičnoj zgradi u mirnom i prijatnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 149.900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE - ŠONSI, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na uvek interesantnoj lokaciji, u neposrednoj blizini crkve, nekoliko linija gradskog prevoza i svih bitnijih sadržaja. Kompletno je, kvalitetno renoviran i adaptiran. Nalazi se na drugom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>