• GoHome Professional
do 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije pala cena

  • Za upit "do 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije pala cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.519 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 61.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 61.900 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 65.000 €
23.05.2026 - 61.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna garsonjera. - Kompletno nameštena. - U odličnom stanju. - Idealna kao investicija! . - Uknjižen na 24 m2. - Ima svu potrebnu dokumentaciju. . - Odlična iskorišćenost prostora. - Poseduje ulazni hodnik. - Izdvojena kuhinja. - Komforan toalet. . - Zgrada iz 2009. godine.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 185.400 € na 165.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.400 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 185.400 €
23.05.2026 - 165.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 148.000 €
23.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 127.500 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 127.500 €
23.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

1. Pretprostor 4.10m² 23.srpske udarne divizije, Beograd, Srbija ; Voždovac, Jajinci, 2.0, 50m2, novogradnja.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.500 € na 65.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 65.100 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 69.500 €
23.05.2026 - 65.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 133.000 € na 122.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2026 - 133.000 €
23.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična lokacija, funkcionalan stan, preporuka. U prilici smo da vam ponudimo stan na dobroj lokaciji na Voždovcu na pet minuta hoda od Autokomande. Prostor je odličan za reorganizaciju, vrlo adaptibilan, moguće je napraviti raspored prostorija po želji. Iz ulaznog hodnika se sa leve....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.000 € na 142.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 148.000 €
19.05.2026 - 146.000 €
23.05.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetan trosoban stan u neposrednoj blizini parka, pošte, vrtića, škole.Veoma svetao i okružen zelenilom. Prostorije stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Prodaje se kompletno opremljen, sav nameštaj izrađen po meri od vrhunskih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 144.000 € na 139.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2026 - 144.000 €
23.05.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom izvorno jednoiposoban stan, svetao, funkcionalnog rasporeda. Ulazno predsoblje sa mestom za cipelarnik, dnevna soba sa izlaskom na terasu povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan je u izvornom stanju, uknjižen na ime....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 125.000 €
23.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1328 NS PRO – 2 soban, 42m2, novogradnja SA PARKING MESTOM! Telep, Mornarska ulica Visoki parter - pripadajuće parking mesto (ispod terase stana - levo) - bez ulaganja – novogradnja iz 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju ili kao investiciona nekretnina -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>