• GoHome Professional
do 60 m2 do 2600 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 60 m2 do 2600 eura/m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 60 m2 do 2600 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "do 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 2.101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA ZA PROBRANE KUPCE* 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 125.000 € 200 m 2 5 Srbobran-extra sređene -Dve kuće na placu Kuća - Srbobran, Centar 125.000 € Prodaja 20/05/26.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, cg, renoviran, 2/6, lift, lođa. Na prodaju renoviran dvosoban stan u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, nadomak Košutnjaka. Stan na odličnoj lokaciji idealnoj za porodični život, daleko od gradske buke a sa brzom vezom ka svim delovima grada. Svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina na kredit. - Korisna površina 53 m2. . - Stan izuzetnih karakteristika. - Kompletno renoviran. - Poseduje unutrašnju izolaciju (kamena vuna). - Kvalitetni materijali i oprema. - Bez ikakvih ulaganja. . - Odličan raspored.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 60 m2 do 2600 eura/m2 najnovije'
70.000 €
139.000 €
163.400 €
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.900 €, 33,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Komotan stan od 33m2, u mirnom kraju, na odlicnoj poziciji. Sva potrebna infrastruktura. Kontakt: 060 02 44 777 Visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. BOZE BAUCALA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.200 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.000 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Atraktivan dvoiposoban stan u nadogradnji, sređen i pažljivo uređen za udoban i moderan život. Stan odiše svetlošću i prijatnom atmosferom a iz njega se pruža otvoren pogled na Avalu što pruža poseban osećaj mira i privatnosti. Odličan raspored prostorija, maksimalno iskorišćen prostor....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i kompletnno uređen dvosoban stan površine 45m2 u novogradnji na Bagljašu. Stan se nalazi na idealnom II spratu zgrade sa liftom i sastoji se ulaza, dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom koja ima izlaz na terasu, odvejene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 56,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep trosoban stan na I spratu na Podbari. Stan je veoma lepog rasoreda, gde se iz degazmana ide u sobe. poseduje dve terase. Zgrada poseduje biciklanu i podrum. pozvati na telefon; 063-76-07-888. Uknjizen je 1/1,cena 127500e. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u niskom prizemlju sa dve odvojene sobe , kuhinjom, i kupatilom. Trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjižen na 47m2. Zaseban ulaz. U istom delu i na istom nivou mogućnost prodaje sličnog stana. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.486 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Centar III, na odličnoj lokaciji prodaje se dvosoban stan u izgradnji (sa garažnim mestom), na prvom spratu od ukupno šest u višestambenoj zgradi sa liftom, površine 44.11m². Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Trosoban stan, dupleks u strogom centru Novog Sada. Stan je komplet opremljen sa namestajem i belom tehnikom, sto ga cini odmah useljivim. Po dogovoru moze da ostane sav namestaj sa fotografija. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata, bez lifta. Raspored stana je u dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 52,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Zemunu, u popularnoj ulici Cara Dušana, u blizini Zemunskih kapija, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na kojoj je urađena termoizolaciona fasada. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze, kafići, restorani,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi stan u naselju Borča centar 1 odlična lokacija ukupne površine 45 m2. Odlična lokacija. Priključak na kanalizacionu i vodovodnu mrežu i poseduje elektro prikljucak.Podrum,Opremljen kompletno sa nameštajem. U procesu ozakonjenja. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 88.150 €, 32,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Jednosoban stan 32 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prazan, odmah useljiv dvoiposoban stan. Zgrada je iz 2011 god., sa liftom. Odličan raspored, ima dve spavaće sobe, kuhinju i trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu, vrlo svetao. U blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić, gradski prevoz .0312 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

-PORODIČNA KUĆA U DUMBOVU 40 m2 NA LEPOM VELIKOM PLACU OD 1568 m2 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 103.000 € 50 m 2 3 Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880 Kuća - Beočin, Okolina 103.000....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan Naselje Brigadira Ristića. Površine 51 m2. Stan se nalazi na trećem spratu, zgrada bez lifta. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Na podovima parket, keramika Centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima Klima uređaj Odlična lokacija....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 70.000 €, 61,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u naselju Ritopek, opština Grocka. Površine je 61m2. Sastoji se od prizemlja i tavanskog prostora. U prizemlju se nalazi centralna prostorija, odvojena spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Tavanski prostor se može dodatno urediti. Trenutno....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 48.000 €, 63,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosobna kuća-stan površine 63 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Lesnina. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Po podovima postavljen laminat i keramika, demit fasada, stolarija PVC sa roletnama, grejanje....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Uknjiženo.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>